bugün

Ankara'da imax'te izlemem icin ocagi beklemek gereken film. Ulan son filmde yapilir mi bu? Daha erkenden alsaydiniz ankamall'deki sinemayi tadilata! Bekle isin yoksa 1 ay daha ki imaxe gelip gelmeyecegini anla!
tam bir hafta sonra akasya imax'ta izlemeyi planladığım şaheser. orta dünya ile serüvenimizin son halkası.
vizyona girmesini sabırsızlıkla beklediğim film.
Zannımca gişe rekoru kırması muhtemel, hobbit serisinin son filmi.
merakla beklediğim filmdir.
Bugünden itibaren 2 gün kalmıştır.

Gel ey çarşamba özledik seni elin yüzün görelim.
Vizyona girmesine 1 güncük kalan film kralı.
Siktirikten ingiltere filmlerinden . yok hayri portermiş yok büzüklerin efendisiymiş antin kuntin işler.
Sabirsizlikla beklenirken lotr serisinden itibaren 30.defa izlemeye başlanarak beklenen efsanedir. Imax gözlükler ile hazır ve nazırız.
payrıt isimli bir beyefendi kardeşimizin özel davetiyle izleyeceğim galiba kendisini* yanlış anlaşılmasın piratebaydan indireceğim falan yok.
çorak bozkırların yağmuru, filstinli bir çocuğun barışı beklediği gibi bekledim seni gönlümün efendisi.
Yarın gösterime girecek filmdir . çoktan tarafimca bilet alinmistir.tarafimca killik yapıp yarın spoiler verilebilir.
'abi film geliyo ama para yok yauv' denilen filmdir.
değiştirmemiş ise eğer pitır bey gayet güzel olacak filmdir. ölmesi gerekenler ölsün lütfen.
gümbür gümbür "ben geliyorum"diyen yapımdır.ilk iki Hobbit'i begendiyseniz kacmaz yani.
Son 1 gün kaldığı için mutlulukta sınırları zorlayan filmdir.

görsel
duyduğuma göre filmi keyif için izleyecekler cok beklentiye girmezse keyif alır ama return of the king gibi efsanevi birşey bekleyen cok hayal kırıklığı yaşarmış.
gandalf dedemizi son kez sir mckellen'in canlandırdığı orta dünya filmi olacaktır.

başka bir seri olursa eğer, o zamana kadar meftası çıkar, öyle tahmin ediyorum.

(bkz: ölümlü dünya)
gün sayılan flim dir.
diğer gün sayılan flimlerimiz için;
(bkz: hızlı ve öfkeli 7)
Türkiye galasına gidip izlediğim filmdir.
bekleyenler, beklesinler.
orta Dünya'nın Savaşı bitmez.
Tüm dünyada 17 Aralık 2014'te vizyona girecek, serinin üçüncü filmi.

Emin olmamakla beraber serinin bundan sonra da devam edeceği söyleniyor.
vizyona girmeden internete düşmüş bile
http://www.esaspark.com/h...eden-internete-dustu.html
Saatler sonra 21:15 seansında sinemada kılıcın ile beraber izlemek için yerimi alacağım film.
kfc'nin biletini verdiği film.
12 seansında izlediğim film..beyler eğer beklentiniz kralın dönüşündeki gibi über savaş sahneleriyse üzüleceksiniz yanına bile yaklaşamaz bu amk..ayrıca kitaba bağlılık sıfır azog'un katli falan çok saçma olmuş,beorn yok sayılmış resmen,erebor'un tahtına kimin geçeceği belli değil sadece bilbo eve dönüyo bu kadar amk..peter jackson hastanım senin ama olmamış bok etmişsin bu filmi..kralın dönüşü 11 oscar aldı,muhtemelen bu sıfırda kalacak