bugün

teyze kızına iğrenç bir gözle bakan tipin saçma sapan önermesidir. ensest ilişkilerle kafasını bozmuştur kanımca.
bacı mefhumu gelişmemiş, her gördüğü dişiye bıyık buracak tiyniyette insanın dikkatini çekebilecek durum. ayıp denen bişey vardı, noldu ona.
(bkz: behlül ün türk halkı üzerindeki etkisi)
hala mı her önüne gelen dişiyi becerme içgüdüsü taşınıyor yahu ? bunlar ilkel benliklerini neden bu kadar yaşamak zorunda hissederler anlamam.kısaca ensest ilişkiyi normal olarak görüyorum ben sapığım de gitsin.
ne günlere kaldık yarabbim.
yüzlerce köyde binlerce teyze oğlunun şu anda düşündüğü. sonra gelsin evlilik; bu bir türkiye gerçeği...
aşk dışında sırt çevrilmesi gereken durum.
(bkz: ellerimle büyüttüğüm solarken dirilttiğim)
kardeş gibi gördüğün kişinin büyüyüp güzelleşmesinden mutluluk duymaktır. başka bir şey olamaz.
yıllardır akraba evliliği ile çoğalmış ve özürlü insanların hayata gelmesine katkıda bulunmuş insan duygusudur. bu zihniyet yakamızı bırakmadığı sürece özürlü toplumun oluşturulmasında seyirci kalmaktan başka bir çaremiz kalmayacaktır. kızımız yabancıya gitmesin, oğlumuza tanıdık bir mal alalım yabancıyla uğraşmayalım tarzı ebeveyn zihniyetinin de katkısı azımsanmayacak kadar çoktur.
(bkz: halamın erkek oglunun gün geçtikçe güzelleşmesi)
bazı bünyelerde;
- hazır serpilip güzelleşmiş kız, yabancıya gitmesin bari!
duyguları uyandırabilecek durumdur...
teyze kızının gün geçtikçe serpilişini seyretmek sapıklıktır, ayıptır, sakınılması gereken insandır.
gün geçtikçe abazan filozofuna dönüşen masturbatif yazarın son şaheserini gördüğümüz başlık.
(bkz: sahibini belli eden başlıklar)
(bkz: masturbatif yazar)
doğacak çocuğ'un sakat olabilme ihtimali var sakın.
paralelinde teyze oğlunun da büyüyüp serpildiği, kamışına su yürüdüğü gerçeğinin de ihmal edilmemesi gereken durum.
teyzenin de gün geçtikçe olgunlaşıp naughty olmasını ihmal etmememiz gereken durum. bırak onu bak burda tecrübelisi var.

(bkz: skinden tavana asılması gereken yazarlar)
(bkz: behlülomania)
tanım: normaldir.
düşünce: anormaldir.

teyze kızı nedir? kuzen.
kuzen nedir? kardeş yarısı ulan.

tü sizin adamlığınıza.
(bkz: bugün bacım yarın ihtiyacım)
terbiyesiz herifler...
Tipik bir behlülleşme durumudur, Teyze kızı kardeştir ona bu gözle bakmak sapıklıktır.
(bkz: sevdiğin kızın abi demesi)
ileri derecede ayip, günah, sapikca, kaka bir söylemdir.

bak haci biz doguluyuz. bizim orda oluyor böyle kuzen evlilikleri. bir gün annem de gelmis bana demisti; " x teyzenin kizi y de bayagi büyüdü olum, ne düsünüyorsun"
tabi köylü kadin, öyle görmüs zamaninda. ben ise entel aciklama yaparak bak anne öyle olmaz filan demedim hic. evet annemi biraz üzdüm malesef, ona:

"deli misin sen kadin, kardes gibi görüyorum ben onu, sen ve teyzemin bu manyakca tavirlari nereye kadar gidecek" diye fircayi cektim. amacim birdaha bu konu üzerine düsünmemeleri idi. öyle de oldu. simdi canim teyzem kizi üniversitesini okuyor. bilgili, kültürlü bir insan olarak hayata atilacak.
ben mi?

ben annemden de teyzemden de kizindan da binlerce kilometre uzakta zaten kendi yagimda sürünüyorum.
teyze kızını karşı cins olarak güzel bulmak toplumca ensest olarak algılanır. fakat evlenmeleri bu ensest olayı ortadan kaldıran bir durumdur. *
(bkz: my aunt s hot daughter)
(bkz: sapık)

Sapık kişi söylemidir.

yahu bu nasıl bir iradesizliktir? Çocuğun olursa sakat olma ihtimali var, daha ne olsun. hadi bunu da geçtim. lan senin kuzenin o bee kuzen!
yeğen miydi yoğğsam?