bugün

birtakım insanlara göre aşağıdaki görselde bulunan kadrodur.

görsel

lakin, çok dikkatli bakmama rağmen, ben bunlarda terörü bitirecek güven-özveri ve tecrübeyi göremedim, siz görüyorsanız bir mesaj atın...
bugün teröristlerin silahlı olduğunu fark edip söyleyebilen bu kıvrak zekalar, yarın terörü de yok ederler. umudumuz hiç bitmesin.
polat alemdar ve saz ekibi.
messi ve ronaldo'suz imkansızdır.
ne zaman geleceği bilinmeyen kadrodur. yani şimdi, terör denen şey masa başında yok efendim kuzey ırak'a girerek falan çözülmez. abd'ye resti çekeceksin, bunun sıkıntılarına katlanacaksın. ama bu sıkıntıya katlanmayı hükümet kabul etse bile halkımız nazik götünü yorup kabul etmeyecektir, kasmayınız.
şimdi hepsi ölü, hapiste ve ya kayıp nerde oldukları bilinmiyor.
güven-özveri var mı bilmiyorum da tecrübeli olduklarını düşündüğüm kadro.*
turgut özaldan buyana şehit haberlerini kınama cümleleri duyulur ki şu cümleyi kaç başbakan ve devlet görevlisi telafuz etti. o kadro bu kadro değil bitirmeye kararlı herkes bitirebilir. yeter ki şehit aileleri bir kez düşünülsün.
hepsi takım elbise giydiği sürece kimse bu işi başaramaz.
Nato emrinde olan bordo bereli birlikleridir. fakat o adamlar tamamen emir ile hareket ettikleri için bir şey yapmamaktadırlar.

Bunun için elimizde kalan tek şey profesyonel ordu birliği, komandolar ve özel harekatçılardır. çünkü, dağa adapte olmuş huur çocukları, kardeşlerimizi, abilerimizi takır takır indiriyor. çünkü bizimkilerin aldığı eğitim, o huur çocuklarının aldığı eğitim ile karşılaştırıldığında solda sıfır kalır. O yüzden tecrübeli birliklerle bu iş olur.

O resimdeki kadronun kendi cebinden başka bir şey düşünmediğini aklı başında olan yazar arkadaşlarımızı zaten biliyorlardır.
terörü bitiremediler ama türk milletini bitirdiler. o da büyük bir başarı sayılmalıdır.
benim bedenim benim kararımcılar. bunlar dağa çıksa teröristler iner medeni insan olurlar.
yavaş yavaş yok etmeye başladılar bile terörü artık elimizde çok önemli bilgiler var teröristler silah kullanıyormuş.
tayyip,feto,abdullah gül,bülent arınç ve diğerleri olmayan herhangi bir vatan sever kadro.
yer silsinler diye önlerine vleda koysan akşama kadar ya kovayı ya paspası belkide ikisini birden kaybederler.