bugün

samimiyetsiz bir harekettir. şimdi terörü lanetlerler. 2 dakika sonra hande yeneri beğenirler. zaten oldum olası kılım şu facebooğa.
çoook beğendiğimiz dünyanın bi gerçeğidir, iplesek de iplemesek de

ayrıca çok aklı olan sağa sola dağıtsın şu uyuz uyuz kedince çok zeki lafları bi zahmet bünyesinde eritsin...
bütün abazalıkların yazıldığı duvara terörü lanetleyen yazılarda yazılır. Saçma gelen bir durumdur.
amerikalı bir asosyalin kurduğu web site üzerinden vatan millet kurtarılmaz, terör lanetlenmez, etkinliğe katılarak tepki gösterilmez, video paylaşarak üzüntü gösterilmez, profil fotoğrafı karartmayla ülke aydınlanmaz.. eğer olacak olsaydı türkiye kullanıcı istatistiklerine göre süper bir ülke olmalıydı..
kesinlikle yapılması gerekendir. bunu herkes yaptığı takdirde pkk terör olaylarını kesecektir.*
O anki duyguyla,öfkeyle yapılan bir davranıştır. Çok bir amacı olduğunu sanmam ama yapanlar çoğunlukla iyi beğenide alırlar.
ucuz klavye delikanlılığıdır, oturduğun yerden kolay oluyo dimi, eminim öyledir.
pek yararı olmasada sonuçta biryerlerde lanetlenmesi gerekir.
bana göre cahillik örneğidir, noluyor şimdi sen orda küfürleri dizince terör bitiyor mu ?
bi de kendilerini bi bok sanıyolar ona yanıyorum. ülke üzerinde oynanan oyunlardan, uygulanan planlardan habersiz sövüyorlar ve o planlara, oyunlara alet olduklarından haberleri yok, akıllarına bile getirmiyorlar. sadece sövüyorlar.