1. 1.
  Gece gece suratıma tokat gibi çarpan başlık kendileri benimle burnundaki sümükle oynadığı gibi oynadı sonrada bebekliğinden beri tanıdığı eski sevgilisine geri döndü sözlük neden herkes böyle sanırım benim dışımda herkesin hayatında böyle küçüklükten beri mıçmıç olduğu biri var.
  4 ... finding dory
 2. 2.
  Aman salla gitsin düşünme bunları gece gece. Git komikli video falan izle. Değmez çünkü seni istemeyen biri için üzülmeye.
  1 ... entry de mi girmiyagh
 3. 3.
  tercih eden de olmadığıma göre ötenazi hakkımı kullanmak istiyorum.
  ... how i fuckk your mother
 4. 4.
  Kaybeden o olacaktır, tercih edilmedin çünkü samimisin ve ona karşı iyisin ve onu anlıyorsun.
  1 ... smile now cry later
 5. 5.
  Bir süre sonra bünyede alışkanlık haline gelen durumdur. O yüzdendir ki çok fazla takılmamak gerekir.

  Kaybeden o olacaktır tarzı edebiyat da anca kendini rahatlatma durumu olur bu durumda. Keza bu durum birden fazla başa geliyorsa aynaya bakmanın zamanı gelmiş, hatta geçmeye bile başlamıştır.
  2 ... thedoctor
 6. 6.
  başka bir tercih eden tarafından tercih edilen olmak sorunu çözecektir.
  ... yuce bostanlar askina
 7. 7.
  Yüzeysel sohbetlerin değer kazandığı son dönemlerde, baş gösteren daha değerli bir kimliği niteliksizleştirme durumudur.
  2 ... suskun yazar
 8. 8.
  Bulunduğumuz dönemde insan ilişkileri tamamen menfaate dayalı olduğu için normal karşıladığım durum. ki bunu kişinin kendisi de birilerine zamanında yapmıştır.
  Bunu yaşayan biri olarak; Kimseye sitem etme gibi bir hakkım olduğunu düşünmüyorum. Evet, biraz Değersiz hissettirdiği gerçek. Ama biraz kendi kendimi sorgulamaya başladığım zaman, iyiki beni tercih etmemiş diyorum. Kendimi % 90 kusurlu buluyorum.
  Sebebi ise; yalanlarla dolu bir birliktelik yaşamak istememem.
  Mesela, yeni başlayan bir birliktelikte karşı taraf;
  " özledin mi beni?" diye sorduğu zaman sessiz kalıyorum yalan da söylemek istemiyorum ve ısrarla sorduğu zaman, Özlemediysem;
  " özlemedim" diyorum. içimden nasıl geliyorsa öyle davranıyorum. istediğini alamayan taraf da haliyle terk ediyor.
  Ben ise; kadim dostum kendimle başbaşa kalıyorum.
  9 ... zarafet
 9. 9.
  her tercih edilmeyenin mutlaka bir tercih edeni vardır, ama henüz ortaya çıkmamıştır inancı ile yola devam etmek gerekir.
  1 ... monk of monkmountain
 10. 10.
  yolu doğru olanın, yükü ağır olur. hele böyle bir dünyada. yalayan yalasın, siz kendinizi gerçekleştirin. eğer hayatta bir sınav varsa bu gösterdiğiniz iradenin sınavıdır. belki paranız olmaz, belki çevreniz kalabalık olmaz, işiniz zor olur. ama iradeniz her şeyi aşar.
  1 ... drdolantin