bugün

boş yazanların boşluğunu dolduran yazarlardandır.
birileri bu adamı yine kabusunda görmüş galiba atıp tutmaya başlamışlar putin şöyle haklı böyle haklı vb.
Haha ulan paylaştığı görsele bak. Troll de değil yani ciddi. Kendi mi yaptı acaba facebooktan mı aldı. Bunu paylaşan adam bunu kaydetmeyi de bilmez, hele yeğen şu resmi telefona kaydet demiştir.

türk göğe bakarken, arap kervan yürütüyordu medeniyet kuruyordu haha. Oruç tutturmadığın çalışanlarına müjde ver yakında sosyalizm gelince özgürce tutup patron kendileri olacaklar. selam ve barış ile.
görsel
(bkz: organizatör)
sağlığına şekerim.

görsel
Bir gün oturup dinlemek istediğim yazar. Evet ben konuşmaktansa dinlemeyi tercih ederim. isteyen konuşsun.
bu entrydeki görseli yaz mevsiminde de atabilirsen zafere oy verecem.

https://m.uludagsozluk.com/e/45470123/
Tangır tungur sallayan bir benim bunu.

Müslümanlar, sosyalistler, liberaller benimle saf tutun. Safları sıkı tutun aramıza dinazorlar girmesin ehehe.
görsel
Tıngır mıngır Tangır tungur tarhana bulgur

Tın tın tın

Tambur kambur tandır mandır.. tandır eti manda kaymağıyla iyi gider. Sosyalizm gelince ülkedeki bütün hayvanları kesip halkımıza tandır yedircez.

Le hanım le hanımey.. tangır tungur yuvarlanır hey.
linkteki yazıyı, iyi okuması gereken ulusalcı yazar.

https://www.yenicaggazetesi.com.tr/-367377h.htm
siyasette yanlış ata oynamış.
kimse kusura bakmasın.
Bir ara iyi Parti'nin yılmaz savunucusu idi şimdi Zafer partili olmuş. Yarın ne olur belli olmaz bu hayat.
Dön dünya dön dön dön dur diye bir şarkı vardır.

YouTube aratın var, çok güzel şarkıdır.

Bir yazardır.
Feto'ya dün hocaefendi diyen ve bugün de küfreden güruh tarafından döneklikle suçlanan akıllı insan.
--- spoiler ---
bir ara iyi parti'nin yılmaz savunucusu idi şimdi zafer partili olmuş.
--- spoiler ---

ya ne olacaktı genç?
bizler iyi parti'nin kuruluş aşamasında vardık.

ümit özdağ, ali türkşen, fatih eryılmaz, ali aydın ve daha pek çok kumpas mağduru atatürkçü vatansever...

iyi parti bu isimlerle yola çıktı
sonra bu isimler tasfiye edildi ve iyi parti'ye fetöcüler doluştu.

şimdi, kuruluş amacından sapmış, iplerini fetöcülere, hdp'lilere, babacan'a teslim etmiş ve "ömer'in yolu" diye sikindirik bir slogan uydurup saçma sapan politikalara meyletmiş bir partiyi bırakıp atatürkçü, cumhuriyetçi, türk milliyetçisi bir partiyi desteklemenin nesi yanlış?
döneklik arayan diktatör dede ve eski akp'lilerin ittifakına baksın. siyasette ilkeli davranmayı döneklik sananlar gitsin malum partilere oy versinler.
Şoştakoviç kim,hırvat futbolcumu?
yok, sscb döneminde leblebi tozu yapardı leningrad'da.
şoştakoviç'in the second kolbastı eseri muazzamdır.
bilen bilir.
bir şoştakoviç eseri dinleyelim ... 2 . numaralı neşid ....

https://www.youtube.com/w...vIM&ab_channel=HAUSER

bir de romen ilahisi - mevlüdü dinleyelim .... vokaller harika ....

Romanian Orthodox Chant-We magnify Thee

https://www.youtube.com/w...p;ab_channel=Ortodox4Life
Matematiğine hayran kaldığım user. Mansur yavaş olayı için de, adam prof hiç mansurla konuşmadan böyle bir şey açıklar mı demişti sonra kapak mansur başkandan geldi.
ben bir sey soracağım.
ciddi ciddi cevap ver.

1)sen mhpliydin. hatta mhp uyesiydin. artık degilsin. senelerce mhp/bahceli övdün. sonuç? sen de biliyorsun sonucu.
2) istikrar bozulmasın diye akp'ye oy verdin.
3) daha sonra burada aylarca iyi partiliyim/meral mommy diye diye gezindin.
4) gelinen nokta: şimdi zafer partilisin.

böyle bir siyasi destek gecmisin var. bu ulkenin bu hale düşmesinde senin döşediğin taslar da var. simdi hic yanlis yapmamissin gibi şu anda destekledigin parti hakkinda olumsuz yazanlara kufrediyorsun, desteksiz kanitsız iftiralar atıp ithamlarda bulunuyorsun.

iki sene sonra senin zafer partililere kufretmeyeceginin, ümit özdağ'a sırt dönmeyeceğinin garantisi yok.

niye böylesin olm sen? siyaset konusunda neden sana inanalim?
Parti değiştirmesi normaldir. Destek verdiğin parti seni sattıysa neden değiştirmeyesin?

Ama işte akp'ye destek verdiği dönemde de görmüş olması gerekirdi ki aşırı tepkisellikle siyaset yapılmaz. Böyle yapan gaflete ve dalalete düşer.

Siyaset gerçekler temelinde yapılır. Atamızın yolunda olanların atamızın "gerçekçilik" özelliğini iyi bilmesi ve örnek alması gerekir.

Kimisi diyebilir ki atamızın istiklal savaşı'nı başlatması gerçekçi miydi? Evet, gerçekçiydi, çünkü bazı sütü bozuklar dışında anadolu eşrafı, bürokrasi ve askerler yunan işgalinden, rumdan, Fransızdan ve Ermeniden son derece rahatsızdılar. Bir başa ihtiyaç duyuyorlardı, baş olmadan başaramazlardı, baş olacak kişinin üstün yetenekleri olması gerekiyordu ve o baş atamız oldu. Diğer taraftan atamız adım adım, gayet dikkatli ilerledi. Sonra yapması gerekeni öne almadı.
siyasi görüşü beni ilgilendirmiyor da neden herkes tengir budun gibi sözlüğe tarih konusunda uzun uzun başlık ve entryler kazandırmış yazarları küstürme peşinde anlamıyorum. bir rahat bırakın adamı yazsın yahu !
sözlüğün en iyi yazarıdır. 1000 kişi eksilese de bu gerçek değişmez.