bugün

discovery 2'de bulunduğu söylenen kusurdur.
arka panelde patlama riski büyüktür.
Iphone 6'da olmayan sorundur. Arka planda muzik acik, clash of clans'dan cikip inifinity blade iii'e giriyorum ordan sozluge ordan twittera bu devirdaimde bile isinmiyor telefon.
Bataryadan çok enerji çekildiği durumlarda karşılaşılan sorundur.
iPhone 5s de görülür. Özellikle şöyle bi oyun oynayım derseniz. (bkz: diyemezsiniz)
ısı pilin ömrünüde kısaltır.
O amınakodumun malını 24 saat bızlarsanız hiiç çemkirmemeniz gereken sorun. Bi bırakın kodumun icadını da kitap neyin okuyun gevsekler.
samsung e2250 ile hiç yaşamadığım sorundur.
buzdolabına belirli aralıklarla yarımşar saat atarak üstesinden gelmeye çaliştigim sorunsal. icephone un icadı için tam zamanı bence.
Elmanız varsa çokta takmazsınız.
Lg, samsung gibi telefon sahiplerinin çok fazla muzdarip olduğu durumdur.
elma da sıkıntı ya. benim 5s ısınıyor bir süredir. kış gelse de avantaja çevirsek.
O yönden iPhone'un hakkını yiyemem. Samsung kullandığım zamanlar telefon 4 ayda ısınmaya başlardı bunu alalı 8 aydan fazla olucak hala bir sorun yok.*
sorunun çözümü için gereğinden fazla kullanmamaktır. saatlerce elimden düşmesin, beş dakika bırakınca soğusun düşüncesini bırakalım arkadaşlar. swf.
Benim lg g4 eridi . Bilgileri yedekleyin sonra çok yanarsınız. Eridi derken de anakart lehimleri eridi sıcaktan.