bugün

acıyorum bunlara sizi gidi ergen veletler sizi.. çocuklukları anca sabahtan akşama kadar pc başında tak tak tak yaparak geçer bunların.. 90 lı yıllarda büyümüş nesilleri hep kıskanacaksınız hala da kıskanıyorsunuz zaten hissediyorum bunu.. allahın belası ergenler sizi.
üzülerek söylüyorum ki çok sanssızdırlar.
çok bilgisayara bakmaktan beyinleri harap olmuştur sözlükteki ergenler bunun en başlı örneği.
şanssız veletlerdir efendim.

bunlar tüm gün boyu tablete, bilgisayara, telefona gömülür kalırlar.

oysa biz zamanında arsada bilye oynamaktan tos toprak içinde kalır, akşamları da anamızdan

sağlam bir dayak yerdik.

Ama gün boyu pislik içinde olduğumuzdan bağışıklık sistemimizde bir o kadar gelişti.

Şimdiki nesil iki soğuk görünce hemen gribe yakalanıyor.
Teknolojide neydi lan , tahta arabam vardı benim amk, sonra çok sonra sega mega drive aldık. Ki o gelene kadar 9.9999 oyunlu atarım vardı lan.
maalesef gelecekte ciddi problemleri olacak çocuklardır. yazıktır;

görsel
Bizim zamanımızda mahalleden annemiz döverek eve getirirdi şimdi bakıyorumda kardeşimi döverek dışarı oyun oynamaya yollayamıyoruz ulan kültür endüstrisi mahvettin küçücük çocukları.
gerizekalılardır net.
genelde kitap okumazlar. burak oyunda, enes batur, muratabi gf üçlüsüne abone olan youtube hesapları vardır.
Kendi adima cok umutlu oldugum nesildir. Hepsi saf salak yetisiyor, bizi is dunyasinda mumla arayacaklar 10 seneye.

Ulke adina ise uzucu bir durum tabi.
Sigara paketlerini toplayıp da onlara para gibi değer verip mermer taşıyla oynamayı asla bilemeyecekler.