makina vb. bölümlerin gerekli olan dersidir.
kumpasla ilişkiye girilen ders.
alfabeyi öğrenmeden yazmak isteyenlerin varlığını eleştirdiği ders.

bir kere elin yatkın mı çizim işlerine, oradan belli olur. yoksa herkesin mouse'u var.
eziyet gibi derstir. 1 haftada 5 silgi eritirsiniz. utanmaz hocalarıniz bu işin sırrı silgi kullanmadan sıfır hatayla çizmek deyip bırakır. bilgisayar olacaksın amk.
Mümkün olsa birinin yerine girebileceğim ders, çünkü ben manyağım ama çizim konusunda faydalı olacağını düşünüyorum. Kanımca Elimin ayarını ancak bu ders düzeltir.
Tek seferde yatay çizgiler, tek seferde dikey çizgiler, tek seferde 45 derecelik çizgiler, tek sefer 30/60 derecelik çizgiler çizerek başlanan abuk ders.

Zaten bu çizgilerin hiç biri düzgün olmuyor. Düzgün veya değil hemen ardından cetvellerle proje çizmeye başlıyorsunuz. Proje dediğimde, hazır projeye baka baka kendiniz çiziyorsunuz. Sonra autocad zaten.

Not: söylediklerim mimarlık için geçerlidir.
aa ile geçtiğim derstir. vize 70'di finalden 5 alıp ff'le kaldım. büte girdim 95 aldım.
Babamın girdiği ders.

kartal eml ögrencilerine 250 tl'ye sınav sorusu verilir.

Not: pazarlık payı var.
az çekmedim lisede. bütünleme ile 3 senede gectim.
işkence dersidir. eliniz yatkın değilse "of sonra yaparım, of haftaya teslim ederim" der atarsınız. eliniz yatkınsa çok zevklidir.
it gibi çizim yaptığın halde, mm'lik bi hatada 01 aldıran derstir hani hocasında sıkıntı var. Zordur.
Motor bölümünde gördugum derstir.sınavlarında bos kagıt verdığım derstir.