bugün

az az içildiğinde tatlı gelen votkadır.
bir sure sonra damak ali$tiginda herhangi bir votkanin verdigi lezzete kavu$an alkollu icecek. lakin bunun sebebi kendisinde sakli degil, tamamen uyu$madan kaynaklidir. yine de paranin suyunu cektigi anlarda, kanin cekilmesini engelleyebilir ve sek icilmesi tavsiye edilir zira hicbir $eyle tadi guzel olmuyor. en guzeli sektir, guzeldir.
"ispirto mu içiyoruz lan yoksa?" sorularına neden olan vodkadır efendim kendileri.
kanımca reklam eksikliğinden dolayı türkiyede çok kötülenen fakat, damıtılma şekli, sertliği, ağırlığı nedeniyle bir kaç ülkede * ödül almış türk işi vodkadır. hızlı içildiğinde kusma kaçınılmaz olmakla beraber, anında sarhoşluk etkisi de yapmaktadır.
hızlı hızlı içildiğinde çok deli kafa yapan içki.
bol limon suyuyla karıştırıldığında ispirto tadı azalan, hatta o anki ruh halinize göre güzel de gelebilen yurdum votkası.

(bkz: fiyat performans oranı)
yeni şişe yapıp 3 kere distile edilerek yenilenen votka.
içen arkadaşlardan öğrendim, ama daha içmedim onların yalancısıyım;
sek içilebilecek kadar iyi hale gelmiş. artık ispirto tadı gelmiyormuş. sanki rus votkası gibiymiş. 10 numara diyorlar.
sadece cepte para kalmayınca içilecek vodka.
kesinlikle hızlı içilmemesi gerek vodka. Yenilemişler iyi olmus ama genede hızlı içilmiyor.
tekel özelleşince tadı güzelleşen ve içilebilir! olan vodkalardan olmuştur. ama yine de biraz daha iyi olması gerekmektedir.
vişne suyu + sıkma limon ile karıştırıldığında insanın alkolizmin doruklarına çıkmasını sağlayan türkişi votkadır. dertlenipte içenlerin bir numaralı tercihidir. fiyat / performans oranı çok çok yükseklerdedir.
dertlenmiş, az parası ol bünyenin tercihi, vişne suyuyla, hızlı, zevk için değil de kafayı bulandırmak maksatlı tüketilmesi makbul olandır.
35liğini tek başıma 7-8 dk içtiğim votka pert olmak için birebir bu votka sayesinde başka marka içemez oldum.
%40 alkol içeren votkadır. yeni yetme bebeler bilmez bilseler bile "yeaa kankiii absolut on numara yea" der. bazooka ve istanblue'yu kesinlikle tokatlayacak votkadır.
2000 yılı öncesi piyasada olan votka benzin ile mazotu Redbull ile karıştırsan daha hafif daha az kafa yapar. şu an kör olmadiysam ve gözlük takiyorsam sebebi sensin.