Sigara dediğin budur..

Ha şimdi bazı apartman çocukları diyecek ki 'çok ağır öyle sigara mı olur'.

Lan olum sigara dediğin şey zaten bi kere ağır olur, ikincisi boğazdan geçmeyecek bişey olurki; canını yaksın da derdini alsın.
*
kısa olanı icilebilir normlardadır lakin ickiyle tavsiye edilmez bayıltır adamı..
maddi durumum el verdiğince, marlboro, winston içicisi olarak, bugün parasız kalmamla birlikte 5 tl gibi bir fiyata aldığım ve içerken tütününü hisettiğim muhteşemem sigara, elveda marlboro hoş geldin 2001.
gayet serttir ancak diğer sert sigaralar kadar kötü kokmaz. ekonomiktir, ayrıca türk markası olması bakımından da insanın içinin rahat etmesini sağlamaktadır.
fiyatına göre oldukça kaliteli sigaradır. filtresi diğer sigaralara göre daha değişiktir çünkü sigaranın dumanını içinize çok rahat çekebilirsiniz.
en iyi sigara.
has sigaradır. bir çok pm, jti, bat (sadece bat*) sigarasına 5 basar.
fazlasıyla öksürten ve boğaz tahrişine sebep olan sigara.
10 yıldır benimle canım benim..
Iyi sigara.
bir köy düşün, bayram harici sadece 3 çeşit sigara bulunan. Içlerinde en iyisi 2001 olan. Ergenligini 2001 e döşeseydin sende severdin.
bugün fizik labotarvuraına indiğimde hocamla final sonuçlarını değerlendirirken aradan çıkarıp yaktığı sigara!

öyle bir çekti ki içine sadece sınav döneminde sigara içtiğim halde benim bile canım çekti. yanından çıktıktan sonra gittim bir paket aldım. fiyat performans olarak üzerine tanımam!

düzenleme:
an itibariyle tarih 23.07.2012. başlayış o başlayış...
uzun olanı hem kalite hem fiat acısından tercih edilesidir. yabancı sigaralardaki yapaylıktan da uzaktır.
Eski paketine dönmesiyle beni havalara sıçratan "oley be! işte bu be!" dedirten caanım sigara. Neydi o öyle samimiyetsiz paketle satıyorlardı... 6.00 TL'dir.
2001lilerin liseye başlamasına istinaden bol bol caps yapılan tekel ürünü.
ilk içişte insana çok hoş gelen daha sonraki içişte lanet ettiren bir sigaradır.