bugün

(bkz: ışid)
Müslüman lara özgü Vahşet biçimidir.
islamda işkence yoktur, savaş hali ya da şeri hukuka göre ölüm cezasını gerektirecek suç işlenmedikçe öldürmek yasaktır. Öldürme şekilleri kişiyi en acısız ve en kısa sürede öldürecek şekilde olanlardan seçilmiştir. Dolayısıyla tekbir getirip birini yakmanın islamiyetle değil sapkınlıkla ilişkisi vardır.
yaktıkça cennetin anahtarına kavuşacağına inanır.
iSLAM DEĞiLDiR.
(bkz: Sivas katliamı)
iŞTE diyorum ya, sadece yazın, aklınıza geleni yazın, doğru yada yanlış yazan, yazanların yazdıklarını okumadan yazın...

madımak yangının iç yüzü;

gerçek bir haber yorum linki

tabi at gözlüğü takmış modern ve aydın zihniyetin birer kör neferi değilseniz, sizin görüşlerinize ters gelsede, bir de buradaki haberi okuyun.

bakalım baştan beri müslümana sürdüğünüz karalar vicdanınızı rahatsız edecek mi?

Madımak otelinde yanan insanların avukatının bizzat açıklmasının ve yorumlarının yer aldığı bir yazı.
-----------------------
http://www.porttakal.com/...ari-ortada-yok-13429.html
-----------------------
ikinci yazı ise,

ya allah bismillah allahu ekber diye mitinglerde boy gösteren ama ne hikmetse şakirt olmayan fethullahçı olmayan (tüh) bbp li leri için madımak oteli yangınının ardından Arif sağın yapmış olduğu açıklama
-----------------------
http://nazmicavdar.blogsp...kta-40tan-fazla-kisi.html
-----------------------

Ben anlamayanlara söyleyeyim,
adamlar eğlence adına şenlik adına, paşa caminin kapısına gelip cuma namazı kılanların kulağını patlatırcasına davul çalışıyorlar cemaat yine bir ses etmiyor...

sessizce dağılıyor.
----------------------------------------------
Lan ozaman nerden geldi peki bu oteli yakanlar?
----------------------------------------------

okuyun haberi linklerde !
Aydın türkiyemin devamlı bişeyler yazan ama araştırmayan - okumayan insanı olmayın Okuyun Allahın adıyla!

okuduklarınızdan bir şeyler anlayacakmısınız yoksa ossurur gibi yazmaya devam edecekmisiniz görelim!

(bkz: sıçarcasına yazmanın dayanılmaz hafifliği)
(bkz: bilmeden yazmak yada işine öylesi gelmek)
(bkz: menşei götünden başlık dizisi vol 21)
(bkz: güzel yurdumdan aydın manzaraları)

------------------------
Edit:
Anca bana eksiler verir bazıları, artık yazdıklarım o arkadaşlara küfür geliyor sanırım.
Korkmayın başka bir şey yapmazsınız zaten verin eksilerimi de, kaç tane örümcek kafalı aydınımız sözlükte yazıyor görelim.

yoklamada eksik çıkanı yok yazıcam.

Bu arada bu yazıyı boş geçipte bana artı vermeyen böle sadece okuyan ama eli oylamaya gitmeyen, savunduğum insanları da bu aydınlarımızın önünde esefle kınıyorum.
şimdi aydınlarımız dese ki;
"senin savunduğun insanlar bunlar mı?" hakları var yani!

ya boşverin ben Allah rızası için yazıyorum ne doğru ise... Benim doğrularım da yaptıklarımda beni bağlar...

ne müslümanların + sına sevinirim, nede aydınlarımınzın - sine üzülürüm.

(bkz: demirden korkan trene binmez)
(bkz: bizi bilen bilir o da bize yeter)
tarafsız olarak bakılınca çok çok yanlış bir hadise olduğu mantıklı düşünebilen müslümanlar tarafından da rahatlıkla farkedilebilir. çünkü islam inancına göre canı allah verir, allah alır. "ama onlar da yaptı" diyecek olanlar, düşmanlarının her yaptığını yapacak kadar alçalmalarına dinleri izin veriyor mu baksınlar bi', Hz. Muhammed dönemini düşünsünler. karşı tarafın yaptığı yanlışlar hiçbir zaman sizin yaptığınız yanlışları haklı çıkarmaz.
(bkz: güneşin ozanları)
(bkz: sivasta 36 aydının yakılması)
bir milli maçın sonuna doğru tribünlerdeki taraftarlar bile yapıyorsa, neden olmasın denecek hadisedir.
cehaletin ve vicdansızlığn doruk noktasıdır. bazı süzme * bünyelere ise din hakkında olumsuz düşünmeye sebeptir.
ıraktaki direnişçilerin yaptığı caniliktir. insanın tüylerini diken diken eden görüntülerdir. öbür dünyada zebaniler tarafından çiçeklerle karşılanmayacak kaliteli orospu çocuklarıdır.
tekbir getirerek yaktıranların,tekbir getiremeden donmasıyla sonuçlanmıştır.
muhammed'in araklama dininin tevbe suresi 5'i öğütlediği düşünülürse şaşırılmayacak hadisedir.*
yobazlıktan başka bir şey değildir.
devrim diye otobüse molotof kokteyli atanları da gördük ki çok şükür yakamadılar kimseyi.
(bkz: evrim teorisine inanıyorum ayağına maymun sikmek)
islamın insanları vahşete cehalete ezikliğe kaderciliğe sorgulmamazcılaga itigini düşündüren neden hep müslüman ülkelerde hemde bu çagda meydana geliyor dedirten vahşetir.
sadece islamla açıklanamayacak bir vahşettir, üzerine cehalet, eziklik, ahlaki eksiklik, gibi bir çok vasıf eklenince ulaşılabilecek noktadır.
(bkz: islam hoşgörü dinidir) *
müslüman sporudur. en son sivasta görüldüler.
temmuz 1993'ü acıya, yasa dönüştüren insanlık dışı eylem.

edit: pardon unutmuşum, hepsi yanmalıydı, değil mi?! belki o zaman rahat ederdiniz.
hristiyanlarda cadı diye yakılan kadınlarla karıştırılandır. islamiyette böyle bir uygulama olamaz. olduğunu düşünende yapanın imanına baksın. yamyamlığı müslümanlıkla karıştırmasın. yamyamlıklarını müslümanlıkla islamiyetle de karıştıranın vebali kendinedir. elbet verecek bir hesabı vardır allah a.
yakın tarihimizde yaşanan bir olay olduğu için hemen hemen herkese tanıdık gelir.
lakin burda bilinmeyen nokta
olayın provakasyondan ibaret olduğudur.
zira maraş olaylarındada özellikle dindar bünye kisvesine büründürülmüş şahsiyetlerin oynadığı rol artık biraz tarih bilgisi olanlar tarafından bilinen gerçektir.
gerçekte dindar olan hiç kimse bu tip vahşice işlere girişmez,sadece adı giriştirilir.