bugün

(img:#625503)
ilk defa açarken, Çin işkencesidir.
Daha sonra 6 saniyeye kadar düşen süredir.
Not: hey gidi gençlik. Bırak kopça açmayı, Sütyen görmeyeli yıllar geçti.*
önce sütyen giymiş bir kadın bulmayı gerektirir. onun için de sözlükten çıkış yapmak gerekir. bilmem anlatabildim mi?
hayallerinizi bölmüş gibi oldum ama neyse. devam edin siz.
Tek elle açılır da yiyorsa tek elle kapatın.
Agzinla acmak marifet olan.
şarkıcı özgün'ün yapmayı bildiği eylem.
(bkz: tek elle kopça çözüp öpmeyi de bilirim)
dişlerle prezervatif paketi açmaktan daha karizmatik olmayan hede.
Neredeyse imkansizdir. Yani ben iki elimle bile açamıyorum amk. Her defasında ve her defasında ve her defasında 'ya askım ne beceriksizsin heeee' lafını duyuyorum.
sıradan bir eylemdir.

Er kişisi sanki dünyayı kurtarıyor alt tarafı bir sütyen bu ne var açmakta.

Gören de korse açıyor sanacak.
Sevgilinize daha kaliteli klipsli sutyenler hediye edin zorlanmadan açarsınız.
Rivayet odur ki adamın biri birgün dönemin padişahı Har’un Reşid’e gelir ve yirmi senede geliştirdiği bir hünerini göstermek istediğini arzeder. Kişizade padişahın huzuruna alınır. Bu şahıs rivayete göre üç metreyle üçyüz metre arası bir mesafeden iğnenin deliğinden ipi geçirebileceğini iddia etmektedir.

Huzura çıkan cambazzade ipi atar ve hakkaten de iğnenin deliğinden geçirir. Herkes şaşkınlık içinde kalır. Padişah bu durum karşısında sakalını sıvazlar ve mabeynine döner derki:

“Bu şahsa 20 altın verile, der” duraklar. Cambazzadenin gözleri parlar ve padişah ekler, “Ardından yirmi kırbaç vurula.”

Cambazzadenin aman efendim demelerine aldırılmadan huzurdan alınır.

Mabeyni şaşkınlıkla padişaha soran gözlerle döner. Harun Reşid, açıklamasını yapar.

” Bu hüneri geliştirmek için verdiği emeğe karşılık her sene için bir altın verilmesini buyurdum.” “Ancak bu yirmi seneyi böyle “gereksiz”, faydasız bir işe harcadığı için her seneye karşılık bir kırbaç vurulmasını emrettim.” der ve kendini açıklar.

Hüner mi deniyor şimdilerde de buna...
Diğer elle de osbir çekiyordur, nitekim hayallerde yaşıyor bazı ipneler.
playboy'lukta aşılması gereken önemli bir kademedir.. aksi takdirde yeni rütbeye girilmeyecektir..
(bkz: Sütyen kopçası açarken boşalmak)
Benim bile becerebildiğim olay. Sonra bu kızlar neden lezbiyen oluyor...
oldukça yetenekli olduğum konu. bir gün fırsat verilirse aynı anda tek elle iki sütyen açmayı deneyeceğim.
ben kendi sütyen kopçamı kendi tek elimle açıyorum. Evet beceriksizsiniz.
Sevişme hususunda üstad olmaya hak kazanmış olursunuz bu mevzuyu hallederek.

Sizin ben derdinizi sikeyim. Kandil kandil beni günaha sokuyorsunuz pis mendeburlar.
tecrübe gerektirir.
dilimle kopça çözerim ben
bana kız yolla en güzelinden
(bkz: beta), (bkz: dokuz)
saygılar..

asker'de boxer dergisinden aldıgım tüyoların hala geçerli oldugu hede. adamlar çok ince anlatmışlardı ilk denememde başarmıştım. hepsine selam şaraba devam.
Aslında çok kolay eylemdir fakat her zaman yapılmaması gerekir, eğer seviştiğiniz kadın toy ise sizin tam bir zampara olduğunuzu kendisinin sadece bir eğlence olduğunu düşünür, eğer deneyimli bir kadın ise bu onun hoşuna gidecektir ve muhtemelen ilerisi için iyi bir deneyim olacağını düşünür.
Burdaki yazarların %90 yapamadığı biliyor gibi yaptığı yetenek.
Kanımca çok da zor olmayandır.
abartılan şeydir.
kopçanın sahibinin sıfatına bağlıdır zaman aralığı.

one night işi ise çat diye açın, sevgilinizse özenle iki elinizi kullanın ve acele etmeyin. ilk kez ve sevgilinizleyseniz biraz uğraşmış gibi yapın, 3-4 sn de bile üstünüze gelebilirler nerden biliyorsun sen bilmem ne diye. gerek yok.