bugün

hayvanların, "filiz sevişelimmi" demesiyle korkacak kızdır.
Allah sabir versin, dertler derya olmus bu zamanda.
Vakit gecenin 2’si ise üzerinde de saf beyaz bir elbise varsa belki de cinlerle akraba olabilecek bir yaratıktır.
büyük ihtimalle yardım edermiş gibi yanına yaklaşılıp taciz edilecek kız. this is the real turkey.
Topu insaata kactiktan sonra insaata giren kizdir. Kürt ameleler tarafindan tecavuze ugramistir. Kiyafetleri kan, çamur ve spermle kirlenmistir.
hemen koşarak uzaklaşılması gereken kızdır. bir keresinde bu civar birine denk geldim durakta neden ağlıyorsunuz diyemeden sana ne be sana mı sorucam gibisinden yapıştırdı eve kadar yürüdüm o şaşkınlıkla. kezbanın allahı olabilir çok dikkat edilmeli kısaca.
Karışılıp soru sorulmaması gereken kızdır.
sevgilisi tarafından terk edilmiş salak kızdır.
tükenmez kalemi kaybolmuş olabilir.

--spoiler--
Köprünün Beylerbeyi kavşağında,
Astsubay Durağı’nda indim otobüsten.
ilerde siyah önlüklü bir çocuk,
Yanaştım, parmaklığa çökmüş ağlıyor…
“Yaraşır mı ağlamak?” dedim
“Delikanlı adamsın sen!..”
“Sen” dedi gözlerini yumruğuyla silip
“Tükenmez kalemini kaybetsen ağlamaz mısın?”

can yücel
--spoiler--
korkulması gereken kızdır.

http://www.youtube.com/watch?v=Am4gERuimdw
filmlerden etkilenmiştir, gitsin evinde ağlasın.
geçen gün tanık olduğum durumdur. yanımda birileri vardı. kızla ilgilenemedim. yoksa teselli olurdum. eşinden ayrılmış bir hali vardı.
Hemen teselli girişiminde bulunup ayarlanmaya çalışılacak olan kız modelidir. Düşünce sistemimiz bu, konu hep o yönde ilerlediği için acı gerçek.
Kesin bir piçin peşinden gidip siklenmemiştir. Müstehak.
yılda en az 4-5 defa karşılaştığım kızdır. ya sevgilisiyle sorun yaşamıştır, ya istediği bir şey olmamıştır, ya kaybettiği bir yakını aklına gelmiştir ya da regl sancısı tutmuştur.
https://www.youtube.com/watch?v=kdOPBP9vuZA

Kendinsine bunu yapın, eminim biraz yüzü gülecektir.
Bu kız genelde siyah giyen kızdır.
Yüksek ihtimal ailevi sorunları vardır ve oturup dertleşebilirsin. Camel sigarası içer ve asidir.

bara gitme teklifini düşünmeden kabul eder.

camel içmekten her ne kadar suratı deveye dönmüş olsa da yoklukta gider.
bozkırın ortasında kalmış yaralı ceylan yavrusudur. aslan doludur oralar, kaç, kaç, kaç.