bugün

terapidir,bol işemeye dalalettir.
reflüye yolculuktur.
mideyi delmek yolunda atılan emin adımlardır. etme.
(bkz: her akşam 2 5 lt bira içmek)
serbest çağrışım.
gastrit ve reflü olarak size geri dönecek eylemdir.

edit: 2 dk içinde 3kişi aynı tepkiyi vermişiz. bu da demek oluyor ki;
hayat ne güzel vapurlar falan.*
tarifsiz psikolojik sıkıntılara sahip olmaktır.
vize ve final dönemlerinde yapıldığı takdirde olumlu etkisi test edilmiş ve onaylanmış eylem. evde de deneyebilirsiniz.
iç sistemi lavabo aç misali komple eriteceğinden, bir zaman sonra götün altına bir leğen koyulmasını gerektirecek içme eylemi.
maaşın 20 de 1 ini colaya yatırmaktır. Hanım, çocuk, misafir derken serveti verirsin.
belli bir süre sonra tiryakiliğe dönüşmesine ve kola içilmediği taktirde baş ağrısı çekmemize zemin hazırlayan durumdur.
(bkz: yaşadım biliyorum)
5 litre bira içmekten daha yararlı olan davranış.
boşanıp semerini yemekle aynı durumdur.
su iç desek içmezsin! şeklinde karşılanabilecek durumdur.
(bkz: Bagimliliktir)

Bagimliyim.
hiç olmazsa terli terli yapılmaması gerekir.
vücudunda mide yerine karbon kaplama bir kutu taşıyan insanın yapabileceği şeydir.
su yoksa kola iç
yüksek doz kafein aldığından bir süre sonra çarpıntı yapabilir. ayrıca bunu yapan ya insomnia adayıdır ya da hastasıdır.

çözüm bildiğin meyve suyudur. en azından ben öyle bıraktım. normalde kolayı hangi saatlerde içiyorsan, daya kendini şeftali suyuna, kayısı suyuna. maksat boşluğu doldurmak. tanıdık geldi mi? evet, bir nevi dudak tiryakliği bu. sigara gibi..
feci kilo yapar.
vuu! 1 kutu normal kolanın içinde bile 15 küp şeker oluyosa, içen kişinin obez olacağını gösterir.
Sadece oğlumun yaptığını zannettiğim eylemdi. Oh be rahatladım oğlum anormal değilmiş başka yapanlarda varmış:))
çok sakıncalıdır. prostatta ödeme neden olur. yaş ileriyse bu ödem başa bela açar. prostat idrar kanalını çevreleyen bir organdır. prostatın şişmesi bu kanalın daralmasına neden olur. bu yüzden kişi idrar yapamaz. sonda takmak bile gerekebilir.

yirmibeş değil ikibuçuk litre bile fazla. bir iki bardağı aşmamak lazım.
alkol kullanmayıp, kolayla kafa bulmaya çalışan tiptir.
öğrenci olduğunun göstergesidir.
kafeinin göte girmesidir.