bugün

kadını geçeyim diye hızlandığınız da kadın da hızlanıyorsa geçmiş olsun.

o andan itibaren; yakalarsanız tecavüzcü, vazgeçer geriden yürürseniz tacizci, beklerseniz arkadaşlarını arayıp yolunu kestirecek bir sapık olursunuz.

tavsiyem yolunuzu değiştirin.
götlerine baktığımı, taciz edeceğimi sanmasınlar içleri rahat etsin diye sürekli yaptığım eylem.

sürekli arkasına bakan kadınlara da şahit oldum. haklılar. hak veriyorum.

bu duruma getirenlerin götlerinin astarını sikeyim.
ben de önümde taytlı bir kadın veya mini etekli vs.olunca hızlı yürüyüp onu arkama alıyorum. kadının götüne bakıyor demesinler diye.
yaşadığımız dünyanın ve düzenin ne denli ürkütücü olduğunun ispatı.
özellikle akşam vakti, içimden çok kez teşekkür ediyorum. belki hastalıklı bir düşünce ama sayıları artsın, eksilmesin.
Şahsımın da birçok kez yaptığı eylemdir.

Fakat Bu durum bazen o kadar riskli oluyor ki;

Tür : Gerilim
imdb/puan : 9.8

Çünkü onu geçmek için yürüyüş temponu yükseltiyorsun ve adımların daha sesli oluyor. Sonrasında eğer ışık yeterli seviyede değil ve ona gölgen ile selektör/işaret veremiyorsan durum gerçekten zora giriyor. Kaldı ki kadın iş stresi vs sebebiyle düşünceli ve dalgınsa kaldırımda sürekli şerit değiştirir. işte o an gerilim baş gösterir fazlasıyla. tam sollamak için atak yaptığın anda o da sol şerite geçmiştir. Çarpmamak için frene basarsın aynı zamanda seni ona saldırmaya çalışan bir sapık sanmaması ve farketmemesi için dua edersin. Eğer ki tehlikeyi atlattıysak son olarak tekrar cesareti toplayıp kadının ne sıklıkta şerit değiştirdiğine kafa yorarsınız. Algoritması kurulduktan sonra bir özgüven ve çeviklik ile önüne geçersiniz. Sonrası oscar goes to.. Alkışları duyar gibiyim. En asil duyguların adamısın evet..
Bende refleks oldu bu artık. Gayri şuuri bir şekilde, direk kadının önüne depar atıyorum kaldırımda.
bi keresinde ben onu geçmeye çalıştım o da beni geliyo diye hızlandı yüz metreyi 8 saniyede geçtik finishte bayrak açtı kadın sırtında.
adamlık ve ince düşünceliliktir. bunu akıl edecek kadar nezaket sahibiyseniz bence arkada yürümeye devam edin ki boş kalacak yere gelecek bir potansiyel sapık ihtimali olmasın. free bodyguardlık olsun. tam bir iyilik olsun.
Daha hızlı fakat korkutmadan yürümekle mümkündür.
Öne geçtiğim zaman da ben tedirgin oluyorum.
Geçmeyin.