Gelir gelmez fake olduğunu belli etmiş olan vasat onuncu nesil.
ilginç bir şekilde hoş gelememiş, sebepsiz yere entry silen modlara kafam girsin başlığı açarak sınırını zorlamış ve çaylak olmuş yazar.
hoş gelmiş yazar.
beğenerek takip ediyorum.
iyi yazmalar.
Ilginç bir yazar nick altına yazanlar bir bir silik yiyor.
isim yapmak için sözlüğe üye olmuş vasat troll.

taklit yapma ilerle ciciş.
troll ise donuza ekleyeceğim yazar. bekleyip görelim.
Adeta bir ay tanricasi.
tiramisu gibi yazar.
Adeta bir yalamalik dondurma.
karar vererekten, diğer yazarlarla dalga geçmesini hoş bulmadığımdan donuza eklediğim yazar. küstüm.
börek yapmayı bilen yazar.
twitter paylaşıyor güzel ama takip etmiyor. böyle devam ederse balgam atacam buna o olacak.
çocukken bildiğin kezoymuş lan şimdi de öyledir belki ama memeler füze gibi ayrıca dudağının üstünde ben var la tülün şahin gibi.

ben değilmiş lan o dudağındaki sıçmış bokmuş.
twitter profilimi incelemiş kişidir. derhal takibi bıraktım tabi .ok şey kaçırdı kendisi.
hala altına kaçıran yazar. nikinden de anlayabilirsiniz bunu.
Mizahina saglik bebeğim.
ne yazık ki yine kalemine yakışmayan bir nick seçmiştir. evladım uyardım seni. gidip dandik dundik rumuz alıyorsun. eşin dostun da mı yok sor birine arkadaş bu ne yhaaa!
çok tatlı yazar.
edit: kıskanılıyor yazarı.
bugün radyoda pek konuşamasak da daha sonraki günlerde derdimizi anlatabileceğimize inandığım şeker yazar.
buraya bakarlar.*
sözlükteki cıvık kız* kontenjanını arttırmış yazar.

koştursun kankalarıyla(!).
şeytanlı meytanlı bir nicki vardı, sanki sonra uykulu muykulu nicki oldu,şimdi ayılı mayılı almış,iki haftaya bir gidip gelenlerden.
denizden çıkarılan inci gibi zarif
eyfel kulesi gibi eşsiz benzersiz
nice yiğitler uğrunda heder olmuş habersiz
iltifat etmeye yetersiz kalıyor kelimeler
zindana düşmeye razıyım gardiyanım sen ol yeter

not= ismi deniz sanırım.
zaten çok az sayıda olan kadın yazarlarımızdan biri daha gitmiş. yakında erkekler hamamından farkı kalmayacak uludağ sözlük'ün. dün geceki muhabbetlerden dolayı silik olduysa kendi adıma özürlerimi sunuyorum.
tanışılması ve yazılınması gereken yazarlar listemde ilk sıradadır.

haydaaaa silik olmuş. geç kaldım.