bugün

Asla idam olmamalıdır. Çünkü onlar da ins. . . Şaka. Ölmemeleri lazım çünkü eziyet görmeliler.
Tecavüz edene tecavüz edilmeli, yada 30 cm lik kazığa oturtulmalı ama herkese açık meydanda.
1-kırbaç
2-hadım
3-idam

3 şekilde sırayla uygulanmalıdır.
Bir insanın hayatını karartana, verilebilecek en ağır ceza verilmeli.
(bkz: ölene kadar mokoko)

kökünden kesmek de makul bir ceza gibi.
içeride tutmayıp salıverildikten sonra,
hiç bir ceza kâr etmez.
Pedofili için:

Hadim edilmesi.
Mal varlığına el konularak çocuğu verilmesi.
10yil kesin hapis.

Pedofili ve cinayet için:

Mal varlığına el konularak çocuğa verilmesi
Kısas gereği zehirlenerek öldürülmesi.

Diğer tecavüz için:
Hadim edilerek vatandaşliktan atılması.
Mağdurun tüm hastane ve psikolojik masraflarını odemesi.

Sonra üstüne birde silkin.

Oh
idam. idam. idam.
Hadım edilmeliler. Ama yok iyi hal indirimi uygulanır bizde çünkü adalet degil mi ?
Mantıklı olan hadım etmek değil hormonal müdehaleyle etkisiz bırakmadır asĺında bu da bir tür hadım etme ama bunda tecavüzcü ipne oluyor adeta kafka romanın cinsel tercih değişimi konulusu gibi bence iyi.
çözüm kısirlastirmak hadim etmek falan degil. Cozum idamdır.
Ölüm bunlar gibi varlıklara ceza değil ödüldür o yüzden idam değil ömür boyu ağırlaştırılmış hapis.
7 / 24 ferhat göçer dinlesin ve şahan izlesin amk. bir yıl sonra da ölmezse asılsın.
ölümdür. Bakın Yemen'de polis memuru, 3 yaşındaki bir kız çocuğuna tecavüz eden adamı, yere yatırarak kurşuna dizdi. Bazı şeylerin affı olmaz.
Hayır çok kolay olmuş bu önce takmasıyla bi inletselerdi keşke bunu sonra da eze eze öldürselerdi.

Tez zamanda böyle yasalar türkiyeyede gelir umarım.
Malum yerinden tavana asıp kopana kadar çevirmek ve kopan parçayı da malum yerine sokmak. Hapis falan masum şeyler olur o şerefsizlere. Hatta mümkünse öldürmeyip süründürmek lazım onları
kanata kanata kırbaçlayarak öldürmek.
Cesur Yürek izleyenler bilir o son sahneleri heh işte ondan lazım.
ahahahahahaaa hiç bu kadar gülesim yoktu. alemsiniz çocuklar ya. vallahi alemsiniz. iki yüzlüler sizi.

şurada bir meme konusu açalım, bak sözlüğün yarıdan fazlası, "biri bi caps atsa da baksak" diye dört gözle haram bekler. bir mesela özgürlükle ilgili bir şey olsun, canım ne var ki bunda, yapar yapar. kızlar da aynı kafada. canım meme benim, ister açarım ister doğrayıp salata yaparım kimse karışamaz. bir başka görüş, am benim elletirim, bel belim dilletirim miydi, neyse işte. burası ful bunlarla kaynıyor.

kıyıda köşede sevişen gençleri yakalarlar, canım ne var ki bunda, yobaz polis her şeye karışıyor zaten. e tamam da her sevişme öyle olmuyor işte, taraflardan birinin rızası yoksa tecavüz sayılıyor, yasalar böyle.

ha o zaman başka, o zaman erkekse çükünü keselim, hatta çükünden asıp idam edelim, kazığa oturtalım. kadınsa kuşunu keselim, kazığa oturtalım. düşünceler aynen bu bak. şimdi ben biliyorum ki hemen eksileyeceksiniz, niye, çünkü ben size acı acı gerçekleri söyledim ve hoşunuza gitmedi. çoğunuz sapık ve potansiyel tecavüzcüsünüz.

bence tecavüzcülere en hafif ceza neyse onu uygulayalım. çünkü çoğunuz potansiyel tecavüzcüsünüz (kadın erkek fark etmez), başınıza kötü bir şey gelmesini istemem. ahahahahaaaa hala gülüyorum. riyakarlar sizi. *
idam caydırıcı olsa da tecavüze uğrayan insanlar ne olacak? nasıl bir yaşam bekliyor onları hiç düşündük mü?

idama karşı değilim, aksine gelsin. hatta giyotin ile infaza da varım. uçsun kelleleri ya da başka yerleri.
cezayı alacak olan ölecek, ya geride kalan?

çok üzücü. atıyoruz cezaevine, ölene kadar bakıyoruz bu soysuz ibnelere.
idam yoksa ebedi güneş ve ışık olmayan hücre evi. Kesinlikle.
ceza meza yok. ibreti alem için hepsini sokakta becerip becerip parça pinçik etsinler.
Kesinlikle idam. Nefes almamaları gerekiyor böyle pisliklerin.
Taksim Meydanına getiriyoruz bu kansız piçleri sonra meydanda böyle kocaman bir yağlı kazık oluyor. Daha sonra bu ibneleri o yağlı kazığa oturtuyoruz.
Başka bir tecavüzcüyü ise kadıköy meydanında önce tek tek tırnaklarını söküyoruz, daha sonra ise cinsel organını kesiyoruz ve o acı içinde ölmesini bekliyo4ruz.
Bu ve bu tarz şeyleri de öyle gizli saklı değil tüm medya vs. paylaşacak şekilde yapıyoruz çünkü kimin aklına öyle bir şey yapmak gelirse bu sahneler aklına gelsin.

Çünkü tecavüz basit bir cinsel ilişki değildir, karşı taraf erkek olsun ya da kadın olsun psikolojisi bozulur ve hayatını zehir eder, kimsenin buna hakkı yoktur.
Recm.
Kesinlikle recm.