bugün

Muhtemelen kadın olan hakimdir. Hakim tecavüzcünün kaş göz hareketlerinden çok iyi niyetli olduğunu hissetmiştir.
(bkz: göt korkusu başa bela)
en iyi halimizle toplu tecavüz etmemiz gereken hakim.
bu ülkede o.cocuklarının hayatlarına da o.cocuklarının karar verdiğini gösterendir.
kravat takıp takım elbise ile duruşmaya geldi diye cezasını indiren hakimdir.
tecavüzün iyi hali mi olur diyor ve sakin olmaya çalışıyoruz. tecavüzcüler hapiste yatmanın yanı sıra tedavide görmelidir. çünkü bu insanlar eğer müebbet ceza almamışsa elbet bir gün yine dışarı çıkacaklar. aynı şeylerin tekrar yaşanmaması için gerekli önlemlerde alınmalı.
kendiside tecavüz sonucu doğmuş olan hakimdir.
takım elbise ve v for vandetta maskesi takıp götüne kılıç sokulması gereken hakimdir.
karısına ve kızına tecavüz edilmesi gereken hakimdir. çocuğu dert etmesin devleti bakar!
tecavüzcüleri koruyan, kollayan bir ülkede yaşıyoruz. doğaldır.

türkiye gerçekleri...
Hukuk eğitimi almamış, iyi hal indiriminin neye göre yapıldığını bilmeyen sözlük yazarının beyanıdır. Adı hakim olunca tüm karar yetkisi o kişide toplanmış sanılıyor ya o çok entresan. Bunun yasası var , Yargıtayı var, sicili temizse ve iyi hal indirimi yapmazsa Yargıtay'ın maşallahı var verilen kararı bozuyor, hakim ne yapsın yargıtaydan bozma yemek yerine baştan ne varsa uyguluyo,eli kolu bağlı bir kul işte.
tecavüzcülerle işbirliği yaptığı ya da işbirliği yapma ihtimali olduğu düşünülen hakimdir. o işi birbirleri ile yapmaları tavsiyedir.
yuh bu kadarına da pes !! dedirtecek bir karar.
zamanında anayasa değişikliğinde ''hayır '' denilmiş olsaydı bu olaylar bu kadar sapkınlık derecesine kadar gelmeyecekti. Durun bakalım bizleri daha neler bekliyor.

(bkz: atam özledik seni)
parasız eğitim pankartı açan gençlerin sekiz yıl ceza aldığı, şehit babasına cenazede söyledikleri için dava açılan akp' türkiyesinde normal olandır. bu ve benzeri sonu gelmez haberler suçu adeta övmektedir.
indirim de verilse kaldırım da verilse içerde şişleniceğinden dolayı cezanın pekte önemi olmamasından kaynaklanan bir durum.
köprü altında bir sapık tarafından tecavüze uğramasını temenni ettiğim hakimdir.

keşke sayın başbakanımız bu davalarında savcısı olsa da rahatlasak biraz. *
sarai sierra'ya tecavuz edip olduren, sonra da suriye muhaliflerinin yaninda elinde silah savasip yakalanan su adam tecavuzcuye de iyi halden indirim yapilacak mi merakla bekliyorum dogrusu.

'turist oldugunu bilmiyordum' demisti. ulkesindeki kadinlara tecavuz reva goruldugu icin 'bilmiyordum' demis deyyus.

esat muhalifi olarak savasan bi tecavuzcu dahi olsa amerika hukumeti iyi hal falan dinlemez kadina yapilan bu ahlaksizca siddete...

bekliyorum, sarai sierra mi daha degerli, turk kadini mi gorecegiz yuce yarginin kararini...
Esaslı adil kişidir.
Ayağı öpülesi hakimdir.
iyi hal indirimi alan tecavüzcü ile herhangi bir kadın yakının bir odada yirmidört saat kalması durumuna itiraz edip etmeyeceği sorulması gereken hakimdir.
Mesleğine zerre saygısı olmayandır.

Sapla samanı birbirine karıştıran, toplum düzeni ve huzuru adına karar verme yetisi sorgulanması gerekendir.

Evlâdının aynı mağduriyeti yaşaması halinde, aynı muameleyi uygulayacak mıdır? Asıl sorun budur!

Hukukta güven ve inanç unsuru önemlidir, toplumun en hassas emniyet sübabıdır.
Zedelememek gerek!
Söverim...
işini ve adaletin ne olduğunu iyi bilen hakimdir. Gerçek hakim bu adam gibi olmalıdır.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar