bugün

tecavüzcü ve fortçuları azdıranların genellikle açık giyinen ve ne giyindiğini bilmeyerek sokakta, orada burada gezen, yürüyen kadınlar olmasıdır. ben burada onlara halı demiyorum ama bir yerde de o kadar da adamları asıp kesmemek gerektiğini düşünüyorum. ve haklıyım.

şimdi şöyle bu mesele,

bilindiği üzre dünyada her gün tecavüz olayları ve fortçuluk denilen hadiseler baş göstermektedir. herkes ilk önce yapan adamı suçlayıp da cezasını verip de bir köşeye çekilirken, ne hikmetse adama neden yaptın ulan diye soran olmaz!. çünkü bunun adı bir kere sapıklık diye konulmuştur ya hani!. amma ve lakin durum hiç te öyle basit ve kestirip atalım adama acımayalım tarzın da olmaması gerekir. zira, ne demişler efendim, öldürende mi ölende mi suç demişler!. yani hakim bile bir suçluyu içer atmadan önce bin kere mevzuyu araştırıp da kodese tıkıyor.

biraz daha açalım mevzuyu izninizle,

erkeklerin abazanlığını bile bile ya da cinsel bir dürtünün var olduğunu bile bile, hala açık seçik ve buyurun erkekler bedenim burada der gibi giyinerek sabah işe giden, işten dönen, okuluna giden, dönen, pazara giden, vs vs, bu tür şeylerle hayatını idame ederek yaşayan kadınların ne yazık ki bu işte tecavüzcü ve fortçular kadar haksız yanları gün ışığı gibi gerçektir.

senin değil bu dünya güzel kızım anlaşıldı mı?, yani sen şakkadanak diye aldığın o sımsıkı mini eteğini baldırı çıplak şekilde giyemezsin, he istersen de giyersin orası sana kalmış tabii. arkadaş anlamıyorum ben bu meseleyi, bakınız diyorlar ki, erkekler var ya erkekler ah o erkekler diyorlar ne kadar abazan pis diyorlar ama bir bakıyorsunuz giyindiklerine vışşşşşşş sopsoyunuk ve neredeyse çırılçıplak!.

hani erkekler abazandı kızım yahu!?. hani senin için seks ikinci plandaydı?, hani seksi olmak sorun değildi?. ya bırakın allah aşkına bu işleri, asıl sapıtıcı insanlar bence sizsiniz de işte saklıyorsunuz kusura da bakmayın, isterseniz de bakın hiç mi hiç farketmez. ben doğruları yazar işime bakarım arkadaş. inandığım da bu o kadar basit.

mutluluklar.
çok doğru bir söz. halkın arasın da çıplak gez gez sonra da bana tecavüz ettiler deyip üzül, olacak iş değildir.
jung ile freud da dosttu aslında, evet.
abazanlığına terbiyesizliğine şerefsizliğine adiliğine bir kılıf uydurmaya çalışan ucubelerin kendilerini savunurken kullandıkları bazı saçmalıklardır.
peki bu kadın neresi ile azdırdı bu sapıkları acaba ayak topuğuylamı.

görsel
golcüleri de kalecilerin tahrik etmesi gibi bişeydir ki çok saçmadır. *
etlerine sahip olmayan kevaşelerin, insanları suça teşvik etmesi.

sen aç oranı buranı, sonra beni elliyor diye yakın, ya bırak bu işleri şırfıntı seni.
tespitlerin en saçmasıdır. mantıksızlık öyle çok ki... neymiş efendim açık giyen kadınlar azdırırmış tecavüzcü erkeği... pehh... kadın bir obje değildir. hayatını karşı cinse göre düzenlemesi gerekmez. erkeklerin cinsel isteğini dürtmemeliyim diye estetik giyinmekten vazgeçmemelidir. hadi diyelim ki kadın erkek azmasın cinsel dürtüleri belirmesin diye kapandı. hani allah katında eşitti herkes ey dost. neden bir bayan erkek için değiştirsin kendini bunun yerine erkeğin cinsel isteklerini dizginlemesi lazımdır. o kadın çıplak olsa bile hiç bir erkek dokunamaz ona ! ve bir çok örümcek beyinlinin yani yıllardır kendini geliştirememiş yobaz kesmin bok atmasıdır modern bayanlara bu mantık. gerçek erkek hiç bir kadınla zorla cinsel yollu ilişki kurmaz. ama bu örümcek beyinli arkadaşlar erkeği üstün ırk gördüklerinden kadın açarsa erkeğin sikmesi normaldir mantığıyla sik kadar olan beyinlerini ortaya çıkarmaktadırlar.
deli saçması tespittir. insanın azmaya meyili olmaya görsün parmak ucundan bile etkilenir sapıklar. işte olayın özeti, buyrun burdan, http://www.facebook.com/p...00&type=1&theater
bir metabolizmanın dünyaya geliş hikâyesidir;

"sonra babam bi azmış, bi azmış... unutmuş korunmayı ve n'olmuş? ben olmuşum."

gibi gibi gibi...
lafa gelince sebep budur ama sorsan hepsinin bir kapalı, türbanlı fantazisi kesin vardır.
iran elinde, kapalı sadece gözü açık çarşaflı kadınlara da tecavüz edildiği gerçektir. Peki erkek bu durumda hatalı mıdır ? O açık giyinen bir nevi şeytanlara uymaması gerekmiyor mu ? Aslında bu durum tamamen cinsel açlık meselesi ile alakalıdır. Zor da olsa nefse uymamak gerekiyior.
saçma tespit.
hastalık boyutunda olan bu saplantıları tetiklemek için bir elbise ya da bir ete gerek yoktur.
adam çığırından çıkmış çoluk çocuğa sarmış ona ne dicen at kafası.
sapık adama azmak için baheneye gerek yok. ha eğer zorlamayla bir bahane bulunacaksa eğer; başı kapalı ama dudağında çingen kırmızısı ruju,yüzünde bir karış boyası olan hatunlar azdırır bu zevatı.
tecavuz urunu meymenetsiz kisilerin hareket noktasi bu dusuncedir maalesef. basligin ortamin harlanmasi için kasitli acılmıs oldugunu bilmeme ragmen, bu mazeretle saldirilarini mazur gostermeye calisan erkeklerin icindekini disina cikarması acisindan da bi o kadar muhim.

ortulu olur kadin, fantazi.
mini giyer, fantazi.
pantalon giyer, fantazi.
kiz cocuklari fantazi.
kiz bebekler, fantazi.

bir adim ilerisi artik birbirine sardirmaları. gecen okudum gazetede, emir vererek erlere tecavuz eden rutbeli asker. bir adim ileriye gidip fantazi patlamasi yasamis adam.

erkek cocuklar, fantazi.
erler, fantazi.
erkek bebekler, fantazi.

yakinda aile fertlerine sardirirlarsa sasmayacagım. gerci yok degil de...
hayvanlar da nasipleniyor sayelerinde...

nedir bu erkeklerden dunyanin cektigi. ya gidip aldirin fazlaliklari yada karanlik odalara kapatin kendinizi.
Yalandır. Konya dan abaza yer mi var amk çoğu kapalı.
kadın bikini de giyse çarşafta giyse bin türlü düşüne bilen sapık ruhlu erkekler varken saçma teşhistir. erkeklere tecavüz edenler var bu ülkede! hatta ve hatta bebeklere! bu kadar iğrenç şeyleri de bunlara bağlarsanız yazıklar olsun. pirim yapalım diye değindiğin konular kadınların hayatlarına sebep olabiliyor. suyunu çıkardın.
açık bayanlar tarafından azdırılan tecavüzcüyle elim olaylar yaşayan kişinin kendince haklı, ahlakca haksız hezeyanı.
eee tahrik ediyolar işte.
mini eteği ele alacak olursak eşittir bacaklarım açık kalıyor demek tir en safı budur heralde en saf olmayanıda acaba bu mini etek bacaklarımı daha güzel gösterir mi olurdu heralde kimse kimseyi kandırmasın açık giyiyorsun diye açık giyinmeyi savunmak çok büyük bir sorumluluk gerektirir tabiki ölümden uyandıkdan sonra yoksa bu dünya geniş dilediğin gibi at koşturabilirsin iste mini olur ister süper mini olur ister hiç olmaz anlatabiliyormuyum mini eteğin seksi gösterdiğini adımız gibi biliyoruz ki onu giyenler daha biliyor kendinizi kandırıp giyiyorsunuz bari milleti kandırıp teşvik etmeyin .

ben mini etek giyiyorum fakat bu benim dinimde kabul görmüyor benim inancım bu kadarına el veriyor demek de var .

en azından başkasını kandırmamış oluruz öyle değil mi .

sen mini mini giyeceksin gaylerin arasında dolaşır gibi dolaşacaksın yok yaw senin annen güzelm mi ?

bazı şeyler kocaya özel olmalı sapığa ipsize sapsıza değilde millete özel olmamalı eşine özel olmalı .

eşide garibim napsın laf anlatamaz söz dinletemez ama giymese daha iyi olur diye içten içe hayıflanır .

milletin karısının kızının bacaklarına yahur açıkda kalan yerlerine bakmamak için abartmıyorum at gözlüğü ile gezip ellerimizlede gözlerimizi kapatmamız gerekiyor şu zamanda dileyen beyoğluna çıksın en basit örneği budur .

ben kışın şortla beyoğluna çıksam kadınlar illaki bacaklarıma bakacaklar ne için baktıklarının bir önemi varmı neticeye bak sen .

şimdi o kadınlara sapık diye bilirmiyim hee şort giymemi yadırgarlarsa nefsim beni onlara sapık demeye zorlarki rahat rahat şortla gezebileyim hakkımı koruyayım pirinç kadar akılla yani .

örnekleri sayısız tabiki ancak şu bir gerçek ki fazla değil baktırmayacak kadar giymek her yönden iyidir .

heee baktıracak kadar giyiniyorsak da kusura bakmada bakarlar hatta ileride giderler sen kendini cennette filan sanma yani .

iki dakkada sindirirler yani bırak yemesini çiğnemesini yutmasını onlar vakit kaybı olur böyle bir zamanda .

bakalım çıplaklıkla ilgili büyük ünlü türk şairimiz sn mehmet akif ersoy evet evet bazı mini eteklilerin göğüslerini gere gere bağıra çağıra okudukları istiklal marşımızı yazan şairimiz mehmet akif ersoy neler öğretmiş bizlere hep beraber bağıra çağıra okuyalım . hep beraber dedim !

hani bu ben laikim ben batıya özeniyorum onlar çıplak bak bende çıplağım onlar ne yaparsa bende onu yaparım diyen bazı yatandaşlarımız da okusun bi zahmet .

Kim demiş avrupa insanı medeni?
Ne edep var ne haya çırılçıplak bedeni!
Eğer medeniyet açıp saçmaksa bedeni;
Desenize hayvanlar bizden daha medeni!
-Mehmet Akif Ersoy-

kim demiş ben hemen söliyim hocam laikler dedi ve demeklede kalmadılar aynen uyguluyorlar uyguladıkları yetmedi bunada teşvik ediyorlar insanları .

ben göğsümü gere okudum hocamın şiirini okuyamayanların kendileriyle sorun var tabiki .

mağara adamları bile örtünmek için bahaneler aralardı da bunlar soyunmak icin bahane bile aramıyorlar yaw .

senin istiklal marşını okuyorlar okumalarınada onuda kendilerine maal etmeye calışıyorlar ama bu mümkünmü hocam .

bazıları nerden geldiğini unutur bazıları unutmaz bazıları nereye gideceğini unutur bazıları unutmaz .

buda logar kapağı olsun bazı (mustafa kemal) severlere nasıl sevgiyse ne sevgisiyse artık o .

vatan sevgisi değil millet sevgisi hiiiç değil cunku bu millet eskiden soyunmuyordu soyunanlar yenilikci yani soyunmaya bahane yenilikci yani modern böyle çağdaşımsı ama orası burası meydanlarda vitrinde yani .

bak hayvanlara ne kadarda modernler donları bile yokda bazı hayvan severler yinede don elbise filan giydiyorlar şirinlik ya tabi .

ölümden önce paris hilton kadar ilgi çeksen ne yazar kaç yazar yaw nolacak galaksiler güzeli seçilsen ne olacak dünyanın en yakışıklı insanı senin olsa ne olacak ben söliyim boşanacaksın çünkü içinde bişeyler eksik o eksik gerektiği gibi doldurulmadan ne huzur bulabilirsin nede mutluluk .

lastikleri olmayan ferrari ne işe yarar ki gitmez demi lastik takacan ki gitsin daa .

acık düşünemek lazım dostlar dünya geniş bak allah herşeyi bizim hizmetimize vermiş demire çeliğe hükmediyoruz yaw

doğru yolu bulup birbirimizi doğru yola çekiştireceğimiz yerde yoldan çıkarıyoruz efendimiz s.a.v ne buyuruyor ona bakalım biz. bütün müslümanlar kardeştir. şimdiye bir bakın şimdi kardeşin kardeşe yaptıgını hitler yahudilere yapmamıştır yaw .

ne diyim ki allah sonumuzu hayır eylesin kardeşlerim onlar kendilerini bilirler hepinize selam ederim kardeşlerim benim allah a emanet olun emi hiç üzülüp sıkılmayın cenabı allah nurunu tamamlayacaktır ve şeytanın saltanatı geçmiştede oldugu gibi tekrar yıkılacaktır bundan hiç birinizin şüphesi olmasın evel allah.