bugün

türk sinemesının tecavüz sahnelerinin vazgeçilmez oyuncusu tecavüzcü coşkun'a tecavüz edebilecek kadar ateşli ve abaza olan adamdır.

(bkz: nuri alço)

edit: başlık benim değildir üzerime kalmıştır bilginize..
görüldüğü anda koşarak uzaklaşılması gereken adam.
coşkun gibi, yılların tecrübesi bir adama tecavüz edebiliyorsa; kime etmezki ? sorusunu akıllara getiren yüzsüz insandır. çok tehlikelidir.
ibnedir.
dinsizin hakkından gelen imansızdır. *
ava giderken avlanmak.
kesinlikle aşmış bir adamdır hatta bu işin duayeni olmuştur kendisi koşarak uzaklaşılmalıdır bu adamdan neme lazım
Başına gelmiş olan eylemi zamanında yemediği için (o sırada tc atik, genç, korkunç)yapamayan, ancak şimdi Çoşkun'un yaşlanmasını da fırsat bilip intikam alan mazlum ve kinci yurdum insanı.
tecavüz görüntülerini youtube'da yayınlama ihtimali yüksek olan adamdır ve ayrıca candır, kraldır. saygıda kusur edilmemesi gerekir.
süper kahraman ilan edilesi, aynı zamanda da terlikle dövülesi yağız kişilik...
adamlığı şüpheli olan adamdır.
sallandıracaksın iki tanesini bak bir daha tecavüz edebilecekler mi?

yok lan, ben karıştırdım galiba tecavüz mağdurlarını..
(bkz: matruşka)
tecavüzcü aşmıştır
coşkun abiye uygulamalı empati dersi vermeye niyetlenmiş ve bunu başarmış kişidir, takdire şayandır.
abazanlık tavana vurmuştur.
çoşkunun hocasıdır, kaçılası, uzak durulası insan türüdür. (bkz: topuklamak)
gaylerin en kralıdır.
tecavüz ederken ağzından çıkan binbir küfre hakim olamayandır. *
(bkz: yalanciya fil tecavuz etsin mi)
bütün kadınların alkışlayacağı kişidir tebrik edilmelidir...
(bkz: behlüldür o behlül)
tecavüzcü coşkundan da büyükleri var akıllı olun.

(bkz: nuri alço)
(bkz: aaa bu benim lan)
kötü adam diye gerçek hayatında erol taş'ın yolunu kesip yüzüne tükürenler ortada iken şimdiye kadar neden ortaya çıkmadı bu adam hayret. tecavüzcü kötü adamdan sayılmıyor zahir. aksine sempati toplaması da hayretlik bu vakanın cabası.