bugün

azerbeycanın tam sınırından iyice gerilip hızla koşarak atlanırsa mümkün olabilecek mevzudur. arada birazcık mesafe var ya zıplamak en mantıklısı..
(bkz: inşalllllaaaahhh)
(bkz: hayat bayram olsa)

bu sözlükteki ergenlerin hayallerine hayranım. evet.
cia'nın da uzun yıllardır üzerinde çalıştığı bir konu. bazı sebeplerden dolayı pek etkili olamadı.

abd ortadoğuyu sikine takıp oynatırken benim tavsiyem, irandaki türkler olay çıkartmasın; eğitime, kültüre, ticarete, zenginleşmeye ve bölgenin alt yapısını geliştirmeye çalışsınlar.
Bakı iyidir ya o kalsın.
http://pbs.twimg.com/media/BOU-2jSCUAAro2_.jpg:large
önce bi şam'da namaz kılın sonra tebriz'i feth edersiniz!
(bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)
Bugün irana gittiğinizde Tebrizin hala bir başkent olduğunu görürsünüz, iranın büyük küçük 7 eyaletini ve şehirlerini gezdim, tebriz hem modernliği hem mimarisi hem de ekonomisi ile çoğu iranlı tarafınca da 2. Başkent olarak adlandırılır fakat fars milliyetcisi olanlar bu gerçeği goz arda eder, zira tebrizde "Türk dilinde danışmayan cevap alabilemez".
Azerbaycan'ın tarihi ve kültürel başkentidir tebriz.

Acem diyarının neredeyse bin yıllık türk başkentidir.

Hayal diyenler için söylemek istedim. Ve 25'i azerbaycan türk'ü olmak üzere 30-35 milyon türk yaşar iran'da.

Velhasıl 1800'lerde türeyen, 1990'larda zayıfta olsa hayali bir kültür yaratan kürtleri bu duruma eş koşmak sadece cahilliktir.
Dede toprağına ayak basacağım gündür.

Ccc tanrı Türk'ü korusun ccc