bugün

bunların bir kez huzur verdiğini göremezsiniz...

Tebliğciler şimdi de Galata'da... Diz altını işaret ederek kadınlara seslendi: "Uzun giyinin, haram... Dünyaya aldanmayın imtihandayız"

https://www.odatv.com/gun...n-giyinin-haram-120047971
Bastırılmış cinselliğin dışa vurumu işleri din kisvesi altında yaparak meşruiyet ve güç kazandıklarını sanan, fikren ve manen içleri fakir, topluma hiçbir faydaları olmayan, boş gezenin boş kalfası kişilerin nafile işlerinden birisidir. Bunlar toplumun hiçbir sorunu ile ilgilenmezler ve her türlü adaletsizliği, eşitsizliği, haksızlığı yoksulluğu ve sömürüyü görmezden gelirler veya belki de hiç göremezler.
iyi yapıyorlar. yıllarca başı kapalı, imam hatipli diye milyonlarca insanı inancı yüzünden yargıladınız şimdi yaşayın ettiğinizi.
olmaması gereken şeydir. isteyen kapanır isteyen açılır. kimse kimsenin giyimine karışmamalı diye düşünüyorum. cennete gitmek için illa karışmak gerekmez herhalde.
sermaye amentülü islamcı liberalleri dost belleyen muhafazakarlara ve sekülerlere az bile bu yaşananlar!
ilk önce kendi halinde tebliğ yapıyormuş gibi görünürler sonra adım adım ne mal oldukları ortaya çıkar, yılanın başını ufakken ezeceksin.
hep akepe döneminde azıttı bu civelek dinciler. yemin ediyorum bunların eline güç geçse kadınları meydana toplayıp kırbaçlama yarışması yaparlar. şeriatçı kadınlar da bunlara iyi baksın. bunların alayı sizin özgürlüğünüze diş geçirmek istiyor. bakın bakın da ibret alın.
tebliğin tersten olmasını gerektirir.Yaşasın laiklik....
ben de onların giyimine karışıyorum. yobaz kıyafetleri yasaklanmalıdır.
Türban mücadelesi diye bir olay yoktu. Olay bu ruh hastalarının saplantilariydi. Cahil kadınların beynini sacmalikla doldurup, tüm yaşamını çalıp, yetmezse bir de evin içine tikip gün yüzü göstermeyen adam bacıma türban taktirtmadiniz diye ağladı. işin aslı tümüyle din kuralı getirmek için takiyye. Çünkü bu ruh hastaları, bu dünya zaten yalan yha diyerek burada yaptıkları hiç bir olay için sorumluluk duymuyor. Sanki birer atari oyunu gibi görüyor dünyayı. Salak solcular da her zamanki gibi her özgürlük diyene tuzlukla koştuğu için bu aşamaya geldiler. Amaç özgürlük değil yalnızca şeriat. Bunların kafası başka bir işe çalışmaz.
bu yobazların sakalından tuttuğunda kul hakkından başlar demokrasi özgürlükten çıkarlar. din işiyle insanları kandırmaktan, geçim sağlamaktan vakıf dernek kurs adı altında bu milletin iyi niyetini sömürüp yolsuzluklarından tutun da çocuk tacizi tecavüzü bunlarda gırla gider. ellerine fırsat geçince bizim kafamızı kesip kadınları meydanda kırbaçlatırlar. bunlar insanları dinden soğutan insanlık düşmanları.
Yav durun be kardeşim tebligat kanununda bile süre var farkındalık için sizin ne bu aceleniz ya tövbe tövbe ya.
O sıkar biraz.

Duracakları yeri bilsinler.

Yoksa gösteririz.