bugün

tcdd ve yılmaz özdil arasında ki kapışmada geri adım atan tcdd olmuştur ve teşekkür etmiştir.
http://siyaset.milliyet.c....2012/1587650/default.htm
yine bir bok dememiş kurumdur. ne diyonuz lan ben hiç bir şey anlamadım. yılmaz özdil anladıysa açıklayan bir yazı daha yazsın mümkünse. *. yine yılmaz özdil'in anlattıklarını çürütme yok, yine karşı görüş kanıtlayıcı bir şey yok. ''dur lan orası ameliyatlı yerim!!'' deyip yerde yatıp kavga bitiren çocuklar gibi bitirmişler olayı. sağolsunlar atatürk'ü kullanmadan da bırakmamışlar.

(bkz: allahuekber woohoo)
(bkz: beline sağlık yiğidim)
tcdd'nin yılmaz özdil'den aldığı ikinci ayar sonrası aklını başına almasıdır.

(bkz: tcdd/#16707154)
tcdd'nin he amk he demesidir.
Yılmaz özdil'in nasıl geri adım attığını anlayamadığım devlet-köşe yazarı atışmasının 4. etabı...
rayların uzunluğu ile ilgili özdil e cevabını vermiştir.

--spoiler--
“Mustafa Kemal vizyonuyla, ülkemin kılcal damarlarında bile hızlı trenlerin dolaşmasını isterim” sözlerine de ayrıca teşekkür ederiz.
--spoiler--
hızlı tren ilgili kısmına teşekkür etmişlerdir.
uzun ve anlamsız bir cevap ve ardından gelen teşekkür.
halk dilinde bu olaya, geri vites yaptı diyorlar.
yılmaz özdil bugünkü yazısını yazıp köşesinden cevap veremediği için kaçtı zanneden, günde ikinci kez yazı yazıp cevap verebileceğini sanan angusların olduğunu gördüğümüz haberdir. ilgili anguslara bilgilendirme amaçlı uyarımdır, köşe yazarları günde 1 kez yazı yazarlar. ayrıca vitesi geriye takan tcdd dir yılmaz özdil değil. okuma yazma bilen herkes bunu rahatça görebilir. ayrıca ilgili yazarımsı teşekkürü yılmaz ödil'in ettiğini sanarak, okuduklarını anlayabilme kapasitesini gözler önüne sermiştir.