bugün

efendim erkek için etek tıraşı zor hadisedir. zira, penis ve civarı ki buna taşak altı da dahildir, hassas bölgedir, zeval vermeye gelmez, ince ayarlı is çıkarmak lazımdır. bu bakımdan işin ehli olmayanlar için gerçekten başlı başına sorun teşkil etmektedir. hele bir de misyoner sakalı gibi uzatılmışsa, “yandım anam keten helva”...

sadece jiletten mütevvellit makinalarla hasada kalkışmak küçükoğlan'ın ve aparatlarının bünyesine zarar getirebilir, salt permatik türevleriyle almak ise çoğu zaman işkencedir. çünkü, kıl denen meret, kıllık yapar da, günün bi vakti strese vesile olur, o vakit, bir yandan muslukta permatiğin arasına kaçanları temizlemek, bir yandan da hala tıraş edilecek bölgelerin kaldığını düşünüp malafatı sakata getirmek düşünceleri erkek adamı kasar.

tıraş edilecek bölgenin en itina gösterilmesi gereken kısımları "taşakaltı"dır. gerçekten ani bir dikkatsizlik şeftali gibi yarılmasını ve erkek adamın telaşlanmasını sağlayacak kazaya gebedir. bir kuşun tüylerini temizlemek kadar sabır ister, bir de şişmişse makineyi ustaca kullanıp kıvrımları kurptan araba geçirir gibi kompetan kaydırma gerekliliği vardır.

jiletin ufak bir sapması, kıça doğru yönelen bölgeyi de çizer geçer. şayet sorunsalı ciddiye almayıp gelişigüzel tıraş yapma kolaylığı tercih edilirse, ne taşak ne altı ne de yüksek rakımlı tepelerde volta atıp derinliklere dalma arzusundaki penis yüzeyi kalır, tahrip edilmiş lokal bölgelerle ertesi gün de giyilecek pantolonların içinde ince bir kaşıntı ve sizi ile sorunsalı daha da anımsatır, velhasıl zordur taşak altından almak kılı.

kıllar ağardıktan sonra:
tüy dökücü kremle tamamen ortadan kalkabilen bir sorunsal imiş ahali bu.
denedim; “veet” tavsiye ediyorum. kaymak kıvamında mamulleri ortaya koymanın sırrı buymuş, yıllardır akıntıya kürek çekiyormuşuz a dostlar!
Küfredersen alınabilir.
Kesinlikle jilet vurulmamalı !

Tüy dökücü kremler vs kullanılıp alınmalı yoksa hem kaşıntıdan öldürür hem de
Daha çabuk çıkar ve gür çıkıp hemen hemen 6 günde bir kesersiniz eee kestin
Haydi bi daha kaşıntı(bu döngü hep devam eder). işte bunlardan kurtulmak için krem falan kullanılmalıdır.
klozete ispirto döküp alev alev yanan klozetin üzerine oturularak alinabilir. sonra iki kilo yoğurdun uzerine oturmaniz gerekecek.
Kolonya sıkıp kibritle ateşe vermek daha pratik yöntemdir. Saniyeler içinde kurtulduğunu göreceksin.
kesinlikle makineyle alınmamalıdır. aniden kapıyor daşağı. he nerden biliyorum? Şey.. bi arkadaş yapmış tabi..
(bkz: öğrenildiğinde ufku iki katına çıkaran şeyler)
Tasaklari kes kurtul. Zira cocugun olursa tasak killarindan daha onemli sorunlarin olabilir.
(#26059220)
taşak var dediler geldik.
tasak hakkında paragraflar yazilmis ahaha.
(bkz: cımbız)
(bkz: iğneli epilasyon) but ;

(bkz: her kuşu siktin bi leylek kaldı)
ben uluorta sesli şekilde "çok gereksiz kıllar var" diyorum, hemen alınıyorlar.
tüy dökücü krem ne güne duruyor?
(bkz: kızların heyecanla okuyup entry giremediği başlıklar)
minnoş ve narin taşakları jiletten kesilecek, tüy dökücü kremden tahriş olacak diye korkanları gördüğümüz soru.
komple aldır. bunu da sözlüğe soracak kadar mal mısınız amk!
lan erkeklerden soğudum ya.
taşak değildir daşşaktır efendim. lütfen türkçemizi düzgün kullanalım!
şaka maka zor sorudur.

görsel
http://www.protel-elektro...ages/goot/TS-15_sam_1.jpg