bugün

herkese saygım sonsuz ama yakışmıyor, yakışmayacak.
pele değildir.
Kral olabilir.
Kendini güldüren erkeklerden hoşlanıyordur.
Saçları gözüne giriyordur.
Uzakkkk.
saçlarımın çok gür, sert ve kabarmaya meyilli bir yapısı olduğu için henüz bağlanacak uzunlukta değilken içinde bulunduğum erkek grubu. hala da arada takıyorum.
görsel
belki vurduruyordur,
belki vurdurmuyordur.

bakın önyargı yapmıyorum.
ortaokula gidiyordur. saçlarının arkaya yatması için annesinin tacını takıyordur.
Menim. Men prensesler kimiydim ata evinde. indi? Bele veziyyetin içine soxum.
sanki biraz... erkeksidir. evet, erkeksi. saçlarım uzunken taktığım zamanlarda altımda gri eşofmanım da varsa tenisçiler gibi gözüktüğümü söylenlerin sayısı hiç de az değildi. bandana taktığımda da aynı tepkiyi alıyordum mesela.
çok dikkatli bakılmadıkça anlaşılmayan, fakat erkeklerin aksine kızların daha fazla garipsediği durum.
Kadın vari hareketlerde bulunma eğilimi olan erkektir. Yani kesin bir şekilde olmasa bile, kadınlık eğilimi gösterebilen erkektir. Sonuçta bu tip şeyler kadınlara yakışır.
Saclari topalanadak kadar uzamis erkektir. Sacinin yuzune gozune girmesini onlemek de garipsenir olmus. Ilginc.
(bkz: Sezar)
erkektir. saçlarımı uzatırken bi süre kullanmıştım fakat şu an için fazlasıyla uzun olduklarından pek kullanmıyorum. hatta gidip kestiriyorum şimdi.
kraldır.

neyin kafası anlamıyorum ki.
Doksanlarda moda olan itici erkek modeli. Serdar ortaç gibi.
benden çok saçı var diye kıskandığım erkektir.
dün otobüste karşıma oturan erkek tipi. memoli gibi yapıştırdığı saçlarına bir de taç takmıştı. hem de burgulu murgulu.
arada saçlarımı uzattığımda benim de bulunduğum durumdur.
perma da yapıyon mu? haftasonu da beraber alışverişe çıkalım şekerim denilesi, kızlar tarafından.
Uzun saclılığın o an ki vermis oldugu boğuculuktan kurtulmak ısteyen erkektır.
(bkz: Gaius Julius Caesar)