Bir kesim açılıp saçılır, bir kesim bulduğu her yere kına yakar, bir kesim de hep var olmuş sıradan hayatına devam eder. Ancak bu değişimden hiç bir kesim üzüntülü çıkmaz.
Ayrıştırdığı her kesim, yeni bir kapı bulur ve içeri girer. Çünkü mecburdur. Gitse de sistemi kurdu.
iddia ettiklerine göre turkiye bir bilinmezliğe dogru kayar.

ama abartıdan başka birşey degil.
Değil anası isterse kayınçosu sikilsin, zerre sikimde deil.
ak parti 16 yılda bir sistem kurdu. Gidemez impossible yani :3
Muharrem bey iyi işler yapar.

Ulke nefes alir.
hiçbir halt olmaz. ülke bu saatten sonra zaten toparlanamaz. iş işten geçti bir kere.
Erdoğan 101’inci madde hükmüne göre 2014’te seçildi; bu 2’nci seçimi. Seçilirse son kez Cumhurbaşkanı olacak. Erdoğan seçime götürürse bir daha aday olamaz...

http://www.haberturk.com/...i-tartisma-kacinci-secimi
(bkz: bayram)
Ülke kazanır.
fetö piçi intikamını çok feci alır .
(bkz: kaos)
Eğer gelecek parti dışarıdan güçlü bir destek almaz ise emin olun kötüye gider ama artık ne olursa olsun değişim şart gibi gözüküyor.
Hayırlı uğurlu olur.
Yargılanır.
Yaşım 19. Kendimi bildim bileli kafamda o ses tonu var. Eyyy filan kişi vs. Tv yi açınca hep onun gördük. Onun olmadığı Türkiye nasıl bir yer çok merak ediyorum. 8 temmuzda muharrem amcayı bekliyoruz. Artık eğitimli kültürlü 81 milyonu kucaklayan ötekileştirmeyen bir adam bir lider görmek istiyoruz.
Belgrad ormanına bir şeyler gömmüş bunlar artık ağaç altına pisleyip onu mu gömdüler silah mı gömdüler bilemiyorum hala öğrenemedik ne olduğunu. Ama beklenti nedir? Bizlerin yıllardan beri yaptığımız gibi sonuçları demokratça kabul edip bir sonraki seçime hazırlanması ya da ne istiyorsa onu yapmasıdır.
erken seçim.
Halk özel harekat denen fanatik magandalar olay çıkarır. Demedi demeyin.
akp li yazarlara yazarlardan özel bir kapak gelmektedir.
türkiye kurtulmuş olur.
Dolar düşer . Eğiti seviyesi 1 yıla gözle görülür seviyede yükselir . Suriyeli kaçak mülteciler yurtlarına geri postalanır . Dost politikası izlenir . Pkk biter.
görsel
kavun, beyaz peynir, beyaz leblebi, rakı.

bu olur. süper olur.
eski defterler açılır hesap sorulur bunu neden yaptın diye, bunlar sayesinde bir yerlere gelenlere şu sorulur nereden buldun diye.