bugün

man adasına para aktarıp vergi kaçırırılar. puahaha ha. inan benim aklıma gelmişti. vergisiz yerlerde parayı işletmek varken gidip de ülkede neden işletsin amk.
Çoksel çalıyorlar.

Yok vallahi ayakkabı kutusu aklıma gelmedi, kol saatleri vs. De değil kalbimizi alxhshs.
Doğuştan bir liderlik vasıfları olması.
biraz saf olmaları. allah affetsin.
valla tayyip isimli arkadaşım yok. fakat lisede müdür oğlunun ismini "recep tayyip" koymuştu.
Bir varlık dışında tayyip diye hic bi erkek tanımadığımi farkettim. Cidden ilk ve tek.
çok iyi kınamaları. her yerde en iyi şekilde kınarlar..
Kemalist, ateist, solcu, laikçi, komünist kesimi çatlatmaları.

Dünya lideri olmaları.
hayatım boyunca bir tane tayyip isimli birini tanıdım. o da hırsız çıktı.
gürcü kaynaklı ucuz kadınların çocuğu olanlar olduğu söylenir.
ileri görüşlü, yardımsever, vatan düşkünü.
hirsizlik konusunda master yapmis olmalari.
Ne zaman adından bahsetsem bir şeylerim kayboluyor çaliniyor konuyu kapatalım bence.
yakışıklı. karizmatik. ayran sever.
attan anlamayabilirler ama milleti iyi koyun yerine koyar, kömürle beslerler ve çobanlık özellikleri geliştiği için lider sanılırlar.
Hirsizlik.
mert, cesur, korkusuz, lider duruşlu adam gibi adam olmaları.
tayyip isimli eş dostu olan insanların tecrübesidir.
yavşak, yalancı, talancı, bi sözü ötekini tutmayan yalak olmaları.
(bkz: eyy)
Ters doğmaları.

görsel
NE ZA FE RiN DEN BAH SE Di YOR SUN SEN SAVAŞ LA AŞKı KARış Tır MıŞ SıN.
Sağlam çalarlar.
Et yemeyi çok severler. Yapılı ve iridirler. Yarı kel ama bir o kadar sempatiktirler. Hırsızlığa ve ya suça doğuştan gelen merakları vardır.
lider vasıflıdırlar.evet.
sıkıştırılmış zihninin kadın erkek ilişkilerine uygarca ve medenice bakamamasından ötürü karşı cinse karşı saldırgan olma , küfür ve hakaret edip devamlı olarak suçlamalarda bulunma , her şeyi ben bilirim gibi bir sanrıya kapılıp sosyal hayatında yanında dalkavuk bulundurma , mal ve maddi olmayan şeyleri çalabilme , üstüne geçirme huyuna sahip olma , özellikle isminden dolayı da araplara sempati ile bakma , bir arap turist onun cüzdanını çalsa " ne güzel çalıyor tıpkı benim gibi " deme durumuna sahip olma gibi özellikler. ayrıca lükse ve harcamaya düşkünlük , kitaba ve sanatçıya , aydın ve modern hobilere karşı çıkma da sayılabilir. avrupa ya giden erasmus öğrencilerine hakaret eden " öğrenci tayyip " ler de çoktur. büyüyünce imam hatip gibi gerici hain adreslere gönderir çocuğunu zaten.