bugün

sıkıştırılmış zihninin kadın erkek ilişkilerine uygarca ve medenice bakamamasından ötürü karşı cinse karşı saldırgan olma , küfür ve hakaret edip devamlı olarak suçlamalarda bulunma , her şeyi ben bilirim gibi bir sanrıya kapılıp sosyal hayatında yanında dalkavuk bulundurma , mal ve maddi olmayan şeyleri çalabilme , üstüne geçirme huyuna sahip olma , özellikle isminden dolayı da araplara sempati ile bakma , bir arap turist onun cüzdanını çalsa " ne güzel çalıyor tıpkı benim gibi " deme durumuna sahip olma gibi özellikler. ayrıca lükse ve harcamaya düşkünlük , kitaba ve sanatçıya , aydın ve modern hobilere karşı çıkma da sayılabilir. avrupa ya giden erasmus öğrencilerine hakaret eden " öğrenci tayyip " ler de çoktur. büyüyünce imam hatip gibi gerici hain adreslere gönderir çocuğunu zaten.
lider vasıflıdırlar.evet.
Et yemeyi çok severler. Yapılı ve iridirler. Yarı kel ama bir o kadar sempatiktirler. Hırsızlığa ve ya suça doğuştan gelen merakları vardır.
Sağlam çalarlar.
NE ZA FE RiN DEN BAH SE Di YOR SUN SEN SAVAŞ LA AŞKı KARış Tır MıŞ SıN.
Ters doğmaları.

görsel
(bkz: eyy)
tayyip isimli eş dostu olan insanların tecrübesidir.
yavşak, yalancı, talancı, bi sözü ötekini tutmayan yalak olmaları.
mert, cesur, korkusuz, lider duruşlu adam gibi adam olmaları.
Hirsizlik.
attan anlamayabilirler ama milleti iyi koyun yerine koyar, kömürle beslerler ve çobanlık özellikleri geliştiği için lider sanılırlar.
yakışıklı. karizmatik. ayran sever.
Ne zaman adından bahsetsem bir şeylerim kayboluyor çaliniyor konuyu kapatalım bence.
hirsizlik konusunda master yapmis olmalari.
ileri görüşlü, yardımsever, vatan düşkünü.
gürcü kaynaklı ucuz kadınların çocuğu olanlar olduğu söylenir.
hayatım boyunca bir tane tayyip isimli birini tanıdım. o da hırsız çıktı.
Kemalist, ateist, solcu, laikçi, komünist kesimi çatlatmaları.

Dünya lideri olmaları.
çok iyi kınamaları. her yerde en iyi şekilde kınarlar..
Bir varlık dışında tayyip diye hic bi erkek tanımadığımi farkettim. Cidden ilk ve tek.
valla tayyip isimli arkadaşım yok. fakat lisede müdür oğlunun ismini "recep tayyip" koymuştu.
biraz saf olmaları. allah affetsin.
Doğuştan bir liderlik vasıfları olması.
Çoksel çalıyorlar.

Yok vallahi ayakkabı kutusu aklıma gelmedi, kol saatleri vs. De değil kalbimizi alxhshs.
man adasına para aktarıp vergi kaçırırılar. puahaha ha. inan benim aklıma gelmişti. vergisiz yerlerde parayı işletmek varken gidip de ülkede neden işletsin amk.