bugün

bop eşbaşkanı olmasının gereğidir.

(bkz: patates ve soğan ithalatı)
Kırsal motorini pahalıya satıp deniz araçlarına 1 liradan satarsa olacağı bu.
patates soğan ithalatı ve sokağa dökülen kilolarca patates başlı başına ciddi bir utanç kaynağıdır.
bakliyat : kanada.
üzerinde tamamen türkiyeye dair logolor bulunan pirincin köşesine küçücük bir yazıyla sıkıştırmışlar : arjantin.
lüks yatlar 3 liradan, çiftci 5.80'den alıyor mazotu utanın be. tarım mı kalır bu ülkede.
Yemek yerine beton kemireceğimiz için tarıma gerek yok yaw.
Bunları Facebook tarım sayfalarında yazın sizi vatan haini ilan ederler. iç Anadolulu çiftçi için bunlar bir şey ifade etmiyor varsa yoksa reis.
"tarım elden gidiyeah, mazot çok pahalıyeah"
maalesef tarımı bitirdiler lan şaka maka.
bunun birde kurutulan sulak alanları, yok edilen ormanları ve hes'leri var ki düşman başına. yandaşlara dağıtılan koyları, araplara satılan yaylaları konuşulmuyor bile.
olay mazot meselesi değil, ithalat yapıp para cukkalamak isteyen yancılar isteklerini dile getirmiş belli ki, e tabi soğan fiyatları da durur mu?
esasen ayarı çiftçiden yemesini gerektirir, mamafih türkiye gibi köylüsü köylü kalamamış, şehirlisi şehirli olamamış insanların ülkesinde zor.
spoiler

Soğanla patates de durur mu yapıştırmış cevabı ...

spoiler

(bkz: Şaka değil cb)
gübre aralık ayından beri 4-6 kez arttı. dolar endeksli olduğu için ekstra bir artış daha yaşadı.
mazot fiyatları desen ortada. martaval okumasın kimse çiftçiye 3 liradan veriyoruz diye.
büyükbaş hayvanı, samanı, soğanı, patatesi kısacası tarıma dayalı ne varsan dışardan alıyosun. sonrada bizçiftçiye destek verdik şu bu. hikaye anlatma kardeşim. fındık ne kadar? çay ne kadar? antep fıstığı ne kadar?

bunlar da dış güşler demi? çok pardon.
(bkz: patates ve soğan ithalatı)
yaw he he .
(#39664665)

sizin için hiç bir hizmetten çekinmemiş kelle koltukta yazmış adam. ben buraya geçirmişim çok mu? okuyunda öğrenin.
Adam (adam dedim, lafın gelişi) türk tarımını değil, türkiyenin kendini bitirdi.... Tarım bitmiş çok mu ?
Tayyip döneminde tarımsal üretim her yıl artarak 2015'de dünyada 7. sıraya yükselmiş. Şu an miktar olarak daha ilerde ama istatistik bulamadım. Tarihin hangi döneminde gördünüz bu sırayı da tayyip bitirdi aq.

https://www.mbaskool.com/...ibution-2015.html?start=3

t: Solcu yalanlarından birisi.
günaydın.
güncel Önemli Başlıklar