bugün

Soğan patates ile devlet'i devireceklerini zannedenlerin, soğan cücüğü kadar aklı yok.

Patates soganlari ellerinde patlasin gorsunler analarinin a*mini.
Hamd olsun ak parti sayesinde bir hayal daha gerçek oldu. Onlar konuşur, ak parti yapar.
Vay amk ya mini venezuela olma yolunda adım adım ilerliyoruz.
Önceden erzurum da patates turp pancar gibi önemli tüketim maddeleri üretilirdi. Şeker pancarları erzurum da ki şeker fabrikasına giderdi. Patateside türkiyeye satılırdı mazot fiyatı artınca çifçiler ekmeyi bırakıp şehire göç etmeye başladı sebebi kazandıkları para yakıta gidiyordu. Bunun sebebi de deniz motorinini 1 liraya satan hükümet.
Birileri akp'yi yukmak için soğan patates stoklamış ta işte bu akp'ye patates soğan lobisinin oyunuymuşta falan filan... Buna inanan olsa olsa süzme salak olur. Bir kerecik ulan bir kerecikte biz beceremedik patates soğan bile yurtdışından geliyor artık diyin be. Bir kerecik o utanmaz yüzleriniz utansın be.
görsel
Bunlar hep provakanda akp ithal etmez ihrac eder şaşırmayın ha reisimiz hüloğğğğ .

Ülkeyi soydunuz soğana çevirdiniz soğan ithal ediyoruz şaka gibi ya .
Hayaldi gerçek oldu.yaparsa akparti yapar.
Seçimi kazanamayacağını bilse seçmen bile ithal eder diyeceğim ama onu da yaptılar ya lan.
Dolardaki artişi kabul etmeyen adamin onlemleri.
Elbette bu adamin kabahati yok. Onu oraya getiren çommy lerin kabahati. Bu satirlari okuyor olmali bir kismi. Evet sizin suçunuz.
Oylar ithal,
Saman ithal,
Pul biber ithal,
Pirinç ithal,
Teknoloji ithal,
Patates, soğan ithal,
Yaşasın tam bağımsız türkiye.
Dün markette gördüğüm soğan ithal ve fiyatı 6 tl.
Kalite olarak Bizim yerli soğanın çöpe ayrılanlar kadar değeri yok.
Hani ithalatla çözecektiniz bu işi.
Yapacağınız işin mq.