bugün

yurtdışındaki tüm basında haber olup tayyip'in ne olduğunu dünya'ya bir kez daha öğretmiş olaydır.

http://www.spiegel.de/pol...n-terrorist-a-958758.html

http://www.dailykos.com/s...n-According-to-Turkish-PM#

http://news.yahoo.com/erd...terrorists-184855153.html
ayıp etmiştir, gezi eylemleri sırasında köprüye emine adını koy herkes üstünden geçsin pankartından farkı yoktur. siyasetçiler ortamı germemeli sakinleştirmeye çalışmalıdır. mukdedir telaşa düşmüştür başka izahı yoktur.
aklım almıyor ya Gaziantep konuşmasını dinlemiş bulundum ve tam bi facia aklım çıktı ya belkide şuan düzenli bi cumle kuramıyor olabilirim ama yazmazsam da olmazdı. küçücük çocuk için polis yaşını nerden bilsin cebinde demir bilye vardı kaka çocuktu o tarzında konuştu bi başsağlığı bile dilemedi. en acısı insanlar bunu alkışladı ya böyle bişey olabilir mi? eski filmlerde falan görürüz ya suçsuz bi adam idam edilir halkta bunu destekler aynı öyleydi. yani zaman onlar için 11 yılda bi yüzyıl geri akmış ve gördüm ki biz ne kadar cabalasakta artk onları uyandramayacağız ne yazık ne acı.!!!
amınoğlu oldugu için bunları söylemiştir o katil onu alkışlayanlar da katil.
Hic de sasirtmamistir. Ne bekliyordunuz ki...
doğru söylemiştir. potansiyel teröristtir.
(bkz: okmeydanı)
beşar esad'ı kınarken, kendisi de gittikçe ona benzemektedir. esad'a göre terörist olanlar, ona göre müslüman kardeşlerimiz. ama kendi öldürdükleri terörist. allah ıslah etsin diyorum, başka bişey demiyorum.
sonra sokak olayları neden durulmuyor?

susmuyor adam. 15 yaşında ölmüş bir çocuğun katillerini aramak, insanlara sükunet tavsiye etmek yerine nefret tohumları saçıyor. kim terörist şimdi?
demişse ayıp etmiştir. teröristlerin kanını emdikleri masum cocuktur.
terörist yerine 15 yaşında teröristler tarafından kandırılmış ve piyon yapılmış bir çocuk olmasından bahsetmeliydi.

başbakanın en kötü özelliği inatçı oluşu ve karşısındaki görüşlere önem vermemesi
Rte'ye sen adamin dibisin demek gibi yalandan soylenen ve yuz kizartan bir durumdur.
(bkz: tayyip in öcalan a terörist diyememesi)
insan olan için utanma sebebidir.

Diyor ki hünkarımız "biber gazına muhatap oluyor"

Biber gazına muhatap olduğu yok o çocuğun efendi! O çocuk başından biber gazı kapsülüyle vurularak öldürülüyor. ölüyor değil bak, öldürülüyor.

"Demir bilyeleri savuran o kişinin kaç yaşında olduğunu polis nereden ayıracak?" Gel ben sana göstereyim nasıl ayıracağını. Kusura bakma sultanım, sıçıyordun sıvadın. Senin bu dediğin laf 18'i aşmış kişilerin devlet eliyle, polislerce işlenen diğer cinayetleri meşrulaştırmaktan başka hiçbir şey değil.

Ulan hadi namussuzsunuz da, bari vicdanınız olsun, evlatlarınızın acısından korkun. Gerçi o evlatlara hiç girmemek lazım, yoksa o konuda sana hak verebilirim bile. Biri hırsız, biri katil. Ama bana sorsan tek şanssızlıkları senin evladın olmaları. Benim kardeşim olsa o Bilal (gerçi söylerken bile kötü de) belki daha farklı daha namuslu bir insan olurdu -zeka konusunu katmıyorum, sana kıyak geçiyorum-

Nasıl başbakansın be birader? insanlara sağduyu çağrısı yapmak bir kenara, tek derdin fitneciler gibi ortalığı sikiştirmek. bi sus be adam, sus. Önceden başsağlığı dile derdik, dileme, yeter ki sus.

Senin o kitlene hele diyecek hiçbir şey bulamıyorum. Hani önceden de pek hazzetmezdim de, demek ki bizim göremediğimiz bir şeyler görmüşler, ya da işlerine öyle gelmiş derdim, bir şekilde anlamaya çalışırdım. Şuan tamamen fikrim değişti, gerçekten de göt kılından öteye gidemeyecek boş beleş, dangır dungur ne kadar adam varsa almışsın karşına, evladını kaybetmiş ana babayı yuhlattırıyorsun, insanlara "eee gitmeseyiş cağnıııııım" dedirtiyorsun ya bir güzel. işte o kitlen senden daha beter. Hadi sen bilerek yapıyorsun, işine öyle geliyor, bundan besleniyorsun ama, senin o amaçsız hüloğğların var ya, onlar safi mallıklarından yapıyorlar. Yoksa onlar da anne onlar da baba. Evladı olan insan bi durur bi düşünür be. Beyniniz yok bari vicdanınız olsaydı, el insaf. Allah'ı dilinizden düşürmezsiniz, Allah'tan belki de en az korkan da sizlersiniz.

Neyse çok uzadı.

Ortalığı sakinleştirmek yerine insanları ötekileştiren, toplumu kutuplaştıran bir provokatörü, başbakan olarak tepesinde istedikçe halk, ölmüş evlatlar terörist olmaya, sağ evlatlar öldürülmeye devam eder bu ülkede.

Adam olamadınız, bari insan olun. En azından gece herkes yattığında bir deneyin. Korkmayın, kimse görmez.
Velkam tu cangıl beybi.
ağız ishali olmuş resmen.

car car car...empati yok, insan sevgisi yok. yok oğlu yok. o yüzden şaşırtmıyor.
meydanlarda sol kesimi destekleyenlerin hepsine istisnasız "ateist terörist bunlar" demesinden farksızdır.
tayyarın her dediğine kulak assak işimiz var bırakın konuşsun.
22 milyon oy ile seçilmiş bir başbakan a,tayyip diye hitap eden antilopları geren ifadedir.
Akp olmasın da düşüncesi. Cemaatteki abilerin, ablaların ev ev gezip oy istemesi. Bkz: ilçede Mhp, ilde Chp'ye verin oyunuzu.
Berkin o yaşında haksızlığa, hırsızlara ve katillere karşı eline sapan alıp sokağa çıkmışsa,
ekmek almaya değil de, direnen abilerine/ablalarına destek vermeye gitmişse,
14 yaşına, 45 kilosuna aldırmadan sokağa çıkma cesaretini göstermişse,
40 yaşındaki insanların anlamadığını o yaşta anlamışsa,
sessiz kalmayı seçmeyip bir şeyler yapmak istemişse,
ve tüm bunlar Berkin'i terörist yapıyorsa;
öldüğümde benim için örgüt lideriydi desinler!

bkz :
https://scontent-a-lga.xx...707341237_411513075_n.jpg
öcalan a sayın diyen insanın küçük bir çocuğa terörist demesidir. bir de bunu yadırgamayan beynini aldırmış insan müsveddeleri vardır ki asıl ilginç olan odur.
aynı kişi tapelere de montaj demektedir. o yüzden dikkate alınmamalıdır.
Berkin Elvan

Annesi evden ekmek almak için çıktığını söylemişti.
Ama fotoğraflar ve vurulduktan sonra cebinden çıkan patlayıcı maddeler hiçte öyle demiyordu.
Polise taş atarken kafasına gelen gaz kapsülü sonucu öldü.

Ali Köse

Adana'da otobüs şoförlüğü yaparak geçimini sağlıyordu.
Berkin ile aynı yaşlardaki bir masum !!! çocuğun attığı taşın başına isabet etmesi neticesinde öldü.

Bugün berkin için ortalığı yıkanlara soruyoruz;

Ali Köse'yi hatırladınız mı?

Berkin Elvan'ın cenazesinde yananlar

2 kaymakamlık binası
11 polis aracı
1 PTT şubesi
7 halk otobüsü
24 farklı banka
9 özel işyeri
14 seçim irtibat bürosu
1 seçim aracı
2 özel araç
1 özel mülk
1 dershane

Aynı gün öldürülen Burak Karamanoğlu'nun Cenazesinde yananlar
1 ana yüreği
1 baba yüreği

Yukarıdakileri okuyun ve tüm sığırlığınızla, nefretinizle, ikiyüzlülüğünüzle yaşamınıza devam edin. Berkin elvan için ortalığı yakıp yıkan götverenler Burak ve Ali için niye sokaklara dökülmediniz? Çok şerefsizsiniz lan. Bu kadar iki yüzlü olunmaz.
bu yaşta olmasa bile ileride yaşadığı çevreye bakarsak potansiyeli var rahmetlinin.
berkin ve burakcanın babalarından mhp ve chpden insanlık dersi alması gerektiğini kanıtlar niteliktedir.
vay hamına apoya sayın diyebilen biri şehide kelle diyebilen biri 16 yaşındaki çocuk için hatalıyız özür dileriz diyemedide terörist ilan etti.
adam oraya provakasyon için bu milleti dağıtma adına çıkmış beyler.