yiğit bulut'un haklı tespiti. şuan özgür demokratik bir dünya lideri olmamızın nedenidir.
zaytung haberi sanmama neden olan söylem.

(bkz: bir sabah uyanıp kendisini dünya lideri ilan etmek)
jöleli haklı beyler, dağılın. kadın cinayetlerinde, fakirlikte, yolsuzlukta, eşitsizlikte, adaletsizlikte bir dünya lideriyiz!
--spoiler--
yiğit bulut demesen inanırdım bak!
--spoiler--
Ne zaman dünya lideri olduk, lan nerdeyse türkleri ciddiye alan kalmadı, şu son kobane olayında hele, gerci 100 senedir zaten böyle sayılır.
altına kaşe vurulması gereken tespitlerden biri. evet.
dünya lideri mi dkfıföxlfös normal gülemedim kusura bakmayın, `ayakkabı dünyası‛ na zor liderlik, müdürlük edecek birinin kendini dünya lideri zannetmesi anca zaytung haberi olur, birde hangi dünya hayal dünyası mı sikine takmıyor bizi dünya.
(bkz: işte bunlar hep bonzai)
dünya lideri olduk da bizim mi haberimiz yok..
kardeş zaytung da mı okudun haberi.
yaşasın dünya lideri olduk, asgari ücretim 3 bin olur o zaman. çok mutlu eden haber.
dünya lideri bizde, dünyanın en büyük ve güçlü ordusu bizde iyiymiş. zaten dünyanın en büyük dağı da Erciyes. (Kayseri'den bakınca öyle görünüyor)
akla dünya liderinden(!) insan manzaralarını (bkz: akp türkiyesinden insan manzaraları) getiren hededir.
dünya lideri olmayı mabadından anlayanlar davar.

evet rte 21. yüzyılın siyasi dehasıdır. tabi bu muhaliflere göre asgari ücret 1000 lira olursa dünya lideri olunamaz.

bu seküler beyin travması yaşayan eblehlere şunlarıda söyleyim ki biraz nasiplensinler: dünyanın süper gücü olduğunu iddia eden abd de 16 milyon evsiz var en az 70 milyon insan işsiz.

ingiltere, evsiz sayısı 5 milyon, işsiz sayısı 12 milyon civarı.

almanya, evsiz sayısı 3 milyon, işsiz sayısı nufusun neredeyse yarısı, buna yaşlı emeklileri dahil ediyorum.

dünya devi olmak için asgari ücretin 3000 lira olması gerekmiyor, asgari ücrete rağmen alım gücünün yüksek olması gerekiyor, yani piyasadaki malların ucuz olaması gerekir.

en ucuz yiyeceklerden ekmek şehir şehir değişmekle birlikte halk ekmekler 75 kuruş ila 1 lira arsında değişir.

avrupa da kültür olarak pek ekmek yenmesede ekmeğin fiyatı türkiye den haydi haydi fazladır.

ev kiralarına gelindiğinde, avrupada şöyle insanca içine girilebilecek evler 1000 avrodan başlar, istanbulda aşağı yukarı insanca yaşanabilecek bir ev 800 liradan başalar.

makadımızdan element uydurmadan önce lütfen dünya gerçeklerini de dikkate alalım.
salak olmak ne güzel birşey. zaytung haberini bile gerçek sanıyorsun.
Acı gerçektir. inkâr eden solcular araştırabilirler.
çok acayip doğrudur. trabzonspor gibi olurduk allah etmeye.
Dünya lideri olabilmek için 3. Dünyadan, 4. Dünyaya küme düşerek gerçekleştirebileceğimiz kurnazca başarının dile getirilişidir.
Bu tür geriye giderek lider olma stratejisini ancak sayın tayyip erdoğan yürütebilir.
Gelişmemiş 4. Dünya ülkeleriyle kıyaslandığımızda gelişmişlik açısından lider oluruz. Müthiş plan. Evet.
(bkz: başlığa gülmekten entry girememek)
la adamın doğmamış kızı mektup yazıp göndermiş ,benim doğmamış bebemden hala tık yok.
kesin babasına çekip geri zekalı olmuştur .
nerde dünya lideri olduk diye soracaktım ''çocuk istismarında'' diye bi ampul yandı .
''yetiştiğiniz çayırların çimenini sikeyim '' diye küfür ettirdiniz bana.
Kendi Hayal dünyasının etekli lideri tayyip.
Suriyede de Türk deyince rus füzeleri bekliyo ne sikim işse terörist takibi bile yaptırmıyor adamlar.
tersten lider olduk işte aaa.
her konu da sondan birinciliğe doğru ilerliyoruz.
büyüksün tayyip!
sondan bakıldığında evet.
Işte bunlar hep akraba evliliği.