bugün

Evet efendim...

Ulusal lider, yüce önder sayın başbakanımız karizmasıyla küçük dinleri ben yarattım havasındaki aslan gibi yürekli kahraman insana kurulan komplo başarılı olursa bu postalcı ve laik cumhuriyet yanlıları ezanları okutmaz, sokaklarda taytlarla sırf memeyle gezerler.

inanmayan gitsin ekşi sözlüğe baksın ikinci gezi patlasa da camide alkol alsak diye can atıyorlar. Daha camiye ayakkabıyla girip zina edenler başbakanımız giderse bize neleeer yaparlar kimbilir?

Tayyip erdoğan dinin temelidir, sahip çıkmalı her yönüyle ak olan partimize destek olmalıyız.
asılsız önermedir. gerçeği için...

(bkz: hadi lan ordan)
Herkes dikkatli olmalı.
(bkz: mal beyanı)
Temsilcisi tayyipse gitsin be kardeşim, pek matah bir şey değildir.
ne dinmiş be arkadaş sürekli birilerinin varlığına bağlı. en son bıraktığımda din kişi ve yaratıcı arasındaydı.
1400 yıllık , dünyanın en çok inanılan dinlerinden biri olan islamı, yolsuzluklarla gündemden düşmeyen bir adamın koruduğunu sanan mal söylemi. bir de şu ihtimal var ki adam belirtmemiş hangi din olduğunu. belki de çalmalı çırpmalı bir dindir. saygı duymak lazım .
yiğit bulut söylemiş olabilir bunu. belki içinden söylemiştir.

(bkz: jöle biterse yiğit bulut ölür)
klasik akp zihniyeti işte;

(bkz: akp ye zarar gelirse türkiye çöker)

hayır bu güne kadar kimler geldi kimler geçti, en büyük zararı kim verdi bir düşünün bakalım.
mesela bu güne kadar bizim olan devlet daireleri nasıl satıldı!
aptallık ne tuhaf şey?
hadi hayırlısı.
Erdoğan'ı dini idol olarak gören kişi söylemi. Sanki Dinimizi Erdoğan varken kabul ettik. Onu geçtim adam allah din peygamber dedi ülkeyi sömürdü. Yıllardır kültürümüze yerleşmiş birşey biri gitti diye gitmez.
(bkz: ) 19. entry bu miilletin kuruluş yıllarında insanlar vatanlarından çok dinlerine bağlıydı . Kuruluşu geçtim bakınız FSM ye sırf hocasından ilim alabilmek için tahtan vazgeçmeyi istemiş ama hocası kabul etmemiş .
Tayyip erdoğan akp gitse bile kalabilir ve tek başına tüm partilerle mücadele edebilir. O nedenle seçimde onu devirecek bir aday çıkaramazsa muhalafet isterse meclisin tamamı kendilerinden oluşsun erdoğan yine seçime gidip akpyi birinci parti yapar.
Senin dinin hiç olmamış koçum çünkü pamuk ipliğine (insan) a bağlı.
Atatürk olmasaydı adın yorgo olurdu türü bır zırvadır.