bugün

evet tayt giyen sevgilimden gurur duyuyorum çünkü çok modern çağdaş ve laik bir sevgilim var siz yobazların rüyalarında bile göremeyeceği kadar güzel ve seksi bir sevgilim var ve siz yobazların böyle bir sevgiliye sahip olduğum için kıskançılığınızdan, hırsınızdan kendinizi sikesiniz geliyor, biliyorum.

söylediklerim bazılarına ters gelebilir ama kadın dediğin modern ve çağdaş olmalı sokakta erkeğinin kolunda yürürken erkeğine yakışmalı, herkes gıpta ile ona bakmalı ve koluna girdiği erkek te böyle bir eşe, sevgiliye sahip olduğu için kendisiyle gurur duymalı. aslında sahip olduğumuz şeylerle övünmek hayatımızın bir parçası değil mi?, güzel evler, güzel arabalar, güzel elbiseler bunlara ne için para ödüyoruz, hep gösteriş için değil mi?, egomuzu mutlu etmek için değil mi,? evet öyle.
böyle düşünmeyenler kara çarşaflı bir yobazı koluna takıp istiklalde yürüyebilir ama ben çağdaş ve medeni nir insan olarak sahip olduğum kadınla övünmek ve gurur duymak istiyorum.
Birilerinin önünden geçtiğinde arkada kalan X şahsı elini s.kne dasagına atıp oynuyordur.
anlamadığım noktalardan bir tanesi.

Yahu tayt giymenin neresi modernlik ?
Veyahutta çarşaf takınmanın neresi yobazlık ?

Allah'ın emirlerine uyan birisi ne zamandan beridir yobaz?

Tamam çarşaflılar olayı abartmış , ninja gibi ortalıkta dolansalar da fikren doğru bir davranıştır.

Hem kuran-ı kerimde birebir başını kapatacaksın yazmıyor.
Ayetlerden haberi olmayan arap asıllı bayan ablalar , işini garantiye almak için direk çarşaf altına giriyor doğrusu.
elton john a ait olası beyan.
yakışıyo ki giyiyor diyen erkektir.
tayt giyen sevgilisinden gurur duyan çağdaş ve medeni erkekler nerede? galiba sözlük yobaz dolu.

tanım. çağdaş sevgiliden gurur duymaktır.
sen gurur duyuyorsan bende saygı duyarım denilesidir.
Bir gavat beyanı.
balet sevgilisi olan pelinsu lafıdır.
Gavatlığı modernlik zanneden mezhebi geniş erkek arkadaşların kullandığı sözde övünme cümlesi. Sevgiline bakılmasından bu kadar gurur duyuyorsan oldu olacak çıplak gezdir de görelim gururu amk. Ayrıca;

(bkz: gavat babam afedersin)
(bkz: çantan çok güzelmiş kardeş güle güle kullan)

sevgilisinin tayt giymesini "yanına yakıştığı" için gururlandığını söyleyerek onu onore ettiğini zanneden erkek beyanatı. Gavatlar nasıl da "çağdaşlık" adı altında kadına "süs eşyası" gözüyle bakıyor siz de artık şunu bi anlayın be hatunlar.
anlamadığım egoların tatmin olsun diye mi kız arkadaşınla berabersin? yapmayınız arkadaşlar bizim saf masum sevgilerimize ne oldu. tamam karşındakinin fikirlerine,hayata bakışına,düşünce tarzına vurulursun da vurulmasına birileri sizi alkışlasın diye mi birlikte olursun karşındakinle. bu kadar mı metalaştı herşey. lüks bir ev,araba,sevgili. pazardan karpuz satın almıyorsun be birader..
bu tip konular sadece kisiyi bagladigi icin gereksiz cumledir.
Geniş erkek beyanı. Hayır kimin ne giymesi zaten kimseyi ilgilendirmez fakat bu beyanda bulunan kişiler tutuyor birilerini gericilikle, yobazlıkla suçluyor. Hatta dışarıda görmeye bile tahammül edemiyorlar. Ama sorsan biz laikiz, eşitlikçiyiz, hak istiyoruz adalet istiyoruz diye bas bas bağırır. Ulan sen önce kendini düzeltki birşeyler istemek senin hakkın olsun. *
Neyse boş insanlara çene yormaya değmez.
galeriye bakmak için gelmiştim, yokmuş birşey gidiyorum.
Ooohhhooooo gavatlar dolusmus yine.
Sözlükte ki gavat popülasyonu hakkında fikir sahibi olduğum başlık.
Sözlükte Amma da gavat varmış.
Kadın erkekten üstün müdür ki gurur duyduracak? Şu ana erkil kafadan kurtulun artık.

Neyse bir sıçmıktır işte.
(bkz: gavat detected)
(bkz: evet)