1. 1.
    evet tayt giyen sevgilimden gurur duyuyorum çünkü çok modern çağdaş ve laik bir sevgilim var siz yobazların rüyalarında bile göremeyeceği kadar güzel ve seksi bir sevgilim var ve siz yobazların böyle bir sevgiliye sahip olduğum için kıskançılığınızdan, hırsınızdan kendinizi sikesiniz geliyor, biliyorum.

söylediklerim bazılarına ters gelebilir ama kadın dediğin modern ve çağdaş olmalı sokakta erkeğinin kolunda yürürken erkeğine yakışmalı, herkes gıpta ile ona bakmalı ve koluna girdiği erkek te böyle bir eşe, sevgiliye sahip olduğu için kendisiyle gurur duymalı. aslında sahip olduğumuz şeylerle övünmek hayatımızın bir parçası değil mi?, güzel evler, güzel arabalar, güzel elbiseler bunlara ne için para ödüyoruz, hep gösteriş için değil mi?, egomuzu mutlu etmek için değil mi,? evet öyle.
    böyle düşünmeyenler kara çarşaflı bir yobazı koluna takıp istiklalde yürüyebilir ama ben çağdaş ve medeni nir insan olarak sahip olduğum kadınla övünmek ve gurur duymak istiyorum.
    10 -18 ... 25 eylul 2017
  2. 2.
    Birilerinin önünden geçtiğinde arkada kalan X şahsı elini s.kne dasagına atıp oynuyordur.
    4 -5 ... atos portos aramis utku
  3. 3.
    kadın koluna taktığın çanta mıdır ki sana yakışacak. şu ataerkil kafadan kurtulun artık.
    4 ... borulce
  4. 4.
    anlamadığım noktalardan bir tanesi.

Yahu tayt giymenin neresi modernlik ?
    Veyahutta çarşaf takınmanın neresi yobazlık ?

Allah'ın emirlerine uyan birisi ne zamandan beridir yobaz?

Tamam çarşaflılar olayı abartmış , ninja gibi ortalıkta dolansalar da fikren doğru bir davranıştır.

Hem kuran-ı kerimde birebir başını kapatacaksın yazmıyor.
    Ayetlerden haberi olmayan arap asıllı bayan ablalar , işini garantiye almak için direk çarşaf altına giriyor doğrusu.
    7 -1 ... el tahir
  5. 5.
    elton john a ait olası beyan.
    ... park bahce
  6. 6.
    yakışıyo ki giyiyor diyen erkektir.
    3 ... yuruyenkelebek
  7. 7.
    biricik sevgiline ve tayt giyen kızlara/kadınlara toplu taşıma araçlarında taciz edilmesi müstahaktır amk.
    -2 ... cal kemanci
  8. 8.
    tayt giyen sevgilisinden gurur duyan çağdaş ve medeni erkekler nerede? galiba sözlük yobaz dolu.

tanım. çağdaş sevgiliden gurur duymaktır.
    1 -1 ... 25 eylul 2017
  9. 9.
    sen gurur duyuyorsan bende saygı duyarım denilesidir.
    ... empiree
  10. 10.
    Bir gavat beyanı.
    2 -2 ... turanistan