Doğru önermedir. Götü dile gelse gel beni sik gel beni sik diye bağırır.
tayt giyen kadınları zan altında bırakacak amcık düşünce şekli. evet.
onca kapalı arkadaşımız tayt gibi pantolon giydiklerinde sorun yok biz tayt giyince mi sorun oluyor dedirten düşünce şeklidir.
niye giyiyorsunuz? ne istiyonuz lan bu garibandan ahirette iki elim götünüzde pardon yakanızda bilesiniz.

göt göğüs olmasa ne yapardınız bilmiyorum 75 milyonun 50 milyonu götünüze hasta türkiye genellemesinin amına koyduk bu arada.
kadının giyimine bakarak ön yargıda bulunan hayvanın düşüncedisir bu.

sonra bu hayvan o zekayla bir bok olamaz. başlar direksiyon sallamaya. (o da babasının yardımıyla olur ite kaka)

bir gün zekasını 5 e katlayan taytlı bir kız biner minibüse.

bu malım aynı felsefesine devam ediyor ya. yaltaklanır kıza. kız karşılık verince, sanki çok büyük onuru varmış gibi saldırır kıza tecavüz eder öldürür.

çok var böyleleri aramızda. bazıları sözlük yazarı olmuş başlık bile açar...

görüldüğü yerde efes pilsen şişesine oturtulması vaciptir bu itlerin.
özgecan aslan kardeşimizi kıyan şerefsizlerinde eminim buna benzer beyanları vardır.
hapis cezası alması gereken yazarımsı tespiti. Sizin gibi orospular yüzünden kadınlar ölüyor, tacize uğruyor. Umarım hayatınızda en beter acıları tadarsınız ama ölmezsiniz. Her gün kaynar sularla yıkanırsınız. O çok sevdiğiniz penislerinizle kan işersiniz umarım. Zaten içiniz bok, pislik yuvası.
vurdurmasına ramak kalmıştır.

tayt içliktir, külotta içliktir o zaman tayt giymeyin tam olsun et ete değsin.
toptan tayt satmanın planlarını yapan girişimciye komplo cümlesidir.