bugün

sosyal medyada "ayh çok güsel" diye paylaşılan skandal fotoğraf.

görsel
görsel

https://twitter.com/PKdog...tatus/1306931550190264320
Gerçekten söylüyorum “ayh çok güsel”

Ne yani parasını verip öyle mi alacaktı?
Gayet sevimli kedidir. Konu hijyen ise birçok insandan daha hijyenik olduklarına da emin olabilirsiniz.

Hem hayvanların dünyasını işgal edeceğiz hem de karınlarını doyurmayacağız. Yok öyle yağma.

Tavuk dolabına giren kedi de, birilerinin hassas poposunu ısıran köpek de gayet haklı.
Tek tokatla ayakları götüne vura vura kaçacak kedidir.

Acilen kovalanmalıdır.
hayvan doğasının insan medeniyeti ile savaşı olarak gördüm. kedinin kabayatı yok. dolap kapağını açık bırakan sığırın suçu.
Kedi çok iyi yapmış. Eğer o dolabın bir kapağı olsaydı ya da başında biri olsaydı kedi oraya giremezdi.

Afiyet olsun kuyruklu dostum.
Kedinin temas ettiği tavuk kedinin rızkıdır kediye teslim edilip sevaba girilmelidir.
Market görevlileri uyuyor mu?kedi severim ama hastalık taşıyabilir.
isi bilen kedidir, sahip cikmayanin malina sahip cikmistir, kendisini tebrik ediyorum.
simdi dokundugu tum tavukları kendisine verin lutfen.
Market sahibinin dolabına bir daha kedi girmemesi için günde kazandığı binlerce liradan 5-10 tl ayırıp kapısının önüne bir kap mama koyması akıllıca olabilir.

Kedinin kimseyi rahatsız etmek gibi bir niyeti yok. O sadece ekmeğinin peşinde.

***ayrıca %95inin her gün duş almadığı, %90'ının dişini fırçalamadığı, %70inin sabun kullanmadığı ülkemizde söz konusu kedinin insanlarla çok iç içe olursa insanlardan hastalık kapabileceği tehlikesi ile karşı karşıya olan kedidir.
Kedi dogada bulamadığı eti paketli hazir bir şekilde tuketiyor.
Çok sakıncalı bir durum.