bugün

hayırlı olsun yeni çiğköfte markası.
ibrahim tatlıses'in kendi markasıymış.
lahmacun'da batmıştı bakalım bu sefer ne olacak...

http://www.hurriyet.com.t...nomi/17040543.asp?gid=373

(bkz: mantar gibi biten çiğköfteci dükkanları)
1 ayda 170 bayilik vermiş.
(bkz: olsada yesek)
extradan acı sosa gerek kalmaksızın kendiliğinden bayaa acı çiğköfte. *
ibrahim Tatlıses “Bu işi yapıyorsan, ya aslını yapacaksın ya da yapmayacaksın. Halkı sömürmeyeceksin. Türkiye genelinde çiğ köftenin yüzde 65'i su, bulyon ve patatesten yapılarak maliyeti düşürülmeye çalışılıyor” şeklinde konuştu.

Tatlıses, Şanlıurfa'da çiğ köftenin su ile yoğurulmasının ayıp olduğunu ve asla su konulmadığını ifade ederek, ticaretin ahlaklı bir şekilde yapılması gerektiğini, yemediği hiçbir şeyi halka satmadığını kaydetti.

kaynak: Hürriyet Gazetesi.
kavacık şubesi hizmete girmiş. tadına baktım fena değil. çalışanları da urfalı. çiğ köfte dürüm 3 lira.
kadıköy halitağa/yeldeğirmeni şubesinde yedim hiç güzel değil, söğütlüçeşmede bekir irtegün'ün amcası var çiğköfteci, onlarınki de hiç güzel değil ve kazıkçılar. adam gibi adam sait usta!
Lezzetli mi Türkiyede en kötü çiğ köfte yapan firma.
yeni şubesi inegöl'de bizim evin hemen yanında açılan çiğköfteci. ibrahim tatlıses abimizin lahmacun ve pide işinden sonra girdiği yeni gıda sektörü.
Hayatımda tattığım en kötü çiğköfteyi üreten firma.bunu çiğköfte sanıp yiyen insanların olması üzücüdür.
çiğköfte satmayan ''çiğ köfte aromalı bulgur bulamacı'' satan hazır gıda zinciridir..

ibrahim tatlıses bile ''gerçek çiğköfte etle yapılan çiğköftedir'' diye defalarca demiştir..

bunlarınkisi bildiğin baharatlı bulgur karışımı..
günden güne bayilik ağını genişleten çiğ köfte bizim işimiz mottosuyla yoluna devam eden aşırı derecede bağımlılık yapan çiğ köfte zinciri.
ergenekon ifaelerinde öne sürülen, ibrahim tatlıses'in pkk'ya 1.5 milyon tl yardımda bulunduğu iddaasını göz önüne aldığımızda kazandırdığımız her paranın pkk'ya ak47 olarak döndüğünü açıkça görebileceğimiz çiğköfteci şeysi. (bkz: burger king/#17288658)
Bu yaz istanbulda yeme şansım oldu. Güzeldi fakat beklediğimi vermedi. Açıkcası bunun yerine adıyaman çiğköftecisini tercih ederim.
istanbulda her adım basşı görfüğüm ve oradaki insanlara acımama neden olan gıda zinciri. düşünsene 15 milyon insanın nerden baksan 14 milyonu gerçek ciğ köfte yememiş. acılı çiğ köfte diye yediği şeyi acılı sanmış.
kapısında ibrahim tatlısesin kollarını açmış vaziyette bi resmi olduğu için gitmediğim ve asla gitmeyeceğim çiğ köfteci şeysi.
son reklamında braveheart müziğini kullanan firma. yardı vallahi.
http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/102404/cesur-yurek-muzigiyle-cigkofte-reklami-cekmek
tek kelime ile kötüdür.
adıyamanlı çiğ köftecilere rakip olan bir ibrahim tatlıses pazarlama taktiğidir. çiğ köfteler de gerçekten lezzetlidir.
bir komagene değildir.
bim çiğ köfteyle yarışabilecek tek markadır.
gecenin bu saatinde yendiğinde keşke daha çok olsa diye düşünmeme sebep olan çiğköfte. komagene çamur gibi nesini seviyorsunuz la?
idare eder çiğköftedir. çiğköftenin hasını yemek için;

(bkz: çiğköfteci ömer usta)
Tükürükle yapılan çiğ köfte.