bugün

(bkz: ibrahim tatlıses)
(bkz: ibo)
Komagene kadar değildir diye düşünüyorum. Fakat yemedim ondan, bilemem tabii.
en iyi hazır çiğ köfte markası bence.
daha önce hiç yemediğim çiküfte. hatta onu bunu bırakın da bizim evin hemen aşağı tarafında dükkanı vardı yürüsen iki dakika birgün bile almadım ya hep aklıma geldikçe ulan bir tadamadık şu ibonun çiküftesini diye içimden geçiririm.
güzel olmayan çiğ köftedir. bir komagene ve battalbey değildir. açık ve net.
Bugüne kadar yediğim en lezzetli çiğ köfte markasıdır. Adamlar işini biliyor.
güzel olmayan çiğ köftedir. bir komagene ve battalbey değildir. açık ve net.
harika lezzettir. evet.
rakiplerinde ayran+dürüm: 3 lira iken burada neden 8 liradır?
Gerçekten çok güzel çiğköftesi vardır fakat küçük bir lavaşın içine konulmuş üç tane çiğköfteye ve biraz acı sosa 3.50 lira vermek koyuyor.
yediğim en güzel çiğköfteleri yaparlar efenim. çiğköftesinin tadı komagene vb. markalara bin basar ve hizmet anlayışları da güzeldir aynı zamanda.
Adıyaman, komagene, samsat çiğ köftelerini tatmış biri olarak söyleyebilirimki; hiçbiri tatlıses'in eline su dökemez. Onlar anca kendi aralarında yarışabilir. Tatlıses bambaşka.

Sırf ibrahim tatlıses'e ait diye kötülemek zorunda değiliz. Sezarın hakkı sezara. Kaldıki her iş yerinde kamerayla merkezden takip ediyorlar. Sorduğum bir işletmeci Bunu hijyen için yaptıklarını söylediler. Fiyatı da uygun gayet.
hiç yemediğim çiğköftedir. aklıma o kıllı elleriyle çiğköfte yoğuran ibrahim tatlıses geliyor ve iğreniyorum. adıyaman çiğköftecisi ve battalbey iyidir.
turkiye'nin gelismislik kriteri.

acili cig kofte, midye dolma.
Tatlises in yaptığı en iyi şeydir.
On numara çiğköftedir.

ibrahim tatlıses e ait bir şeyi beğeneceğim aklıma gelmezdi.
Hem çok acı hem gereksiz pahalıdır. Bunun standardı var, sen bu pazara öyle giremezsin abisi. 3,5 en fazla 5 tl verir dürüm ayran yaparsın.
tatlises in ido ya gelirlerini verdiği çiğköfteler zinciri.
ankara'da var. aman aman... uzak durulası.
türkiye demek çok iddalı olur ama istanbul sınırları içinde zincir çiğ köfte mekanları içinde iyi çiğ köfteyi yapan mekandır.
çiğköftesine kıyma koyan tek çiğköftecidir.ş
Tükürükle yapılan çiğ köfte.
idare eder çiğköftedir. çiğköftenin hasını yemek için;

(bkz: çiğköfteci ömer usta)
gecenin bu saatinde yendiğinde keşke daha çok olsa diye düşünmeme sebep olan çiğköfte. komagene çamur gibi nesini seviyorsunuz la?
bim çiğ köfteyle yarışabilecek tek markadır.