bugün

hayata rağmen, hayata karşı çaba sarfetmek isteyen yazar. allah muvaffak etsin.
berbat espriler yapan, yapılan ricaları geri çeviren, üstüne üstlük tersleyen yazar.. ama bu kadar kusur kadı kızında da olur diyoruz, kendisini her şeye rağmen sevip saydığımızı belirtip, kendisine selam ediyoruz.
sivasta zirve mi olurmuş zirvesinde tanışamadığım fikir alışverişi yapamadığım kıymetli insan.
doğum günü kutlu olasıca, iyi ki doğdun denilesice, iyi ki olan, "sevdiklerinle nice yıllara" dediğim yazar.. **
canım dostum; iyiki doğdun yazarı. seni çok seviyorum be. triplerine, ısırmalarına, bana kızmalarına rağmen iyiki tanımışım seni.hep yanımda ol.
doğum günü kutlu olasıca.
capcadi'm... Dedim, diyorum ve sonsuza dek diyeceğim: iyi ki doğmuşsun, iyi ki varsın! MUTLU YILLAR
(bkz: hepimiz capcadiyiz)
2002. entrymi armağan ettiğim yazar. tanıştığıma gerçekten çok memnun olduğum, sağolsun beni internetsiz zamanlarımda bile yalnız bırakmayan, sohbeti keyifli; arada tavır yapsa da, trip atsa da*, gene de pek bi sevdiğim yazar. nice 2002lere diyor***, hep buralarda olmasını ve hiç gitmemesini temenni ediyor ve hayalperestsin diyerek selam ediyorum.
yaptığımız iki mayın tarlası mücadelesinin ilkinde 26-2, ikincisinde de 26-4 mağlup olan yazar. gelişme var ama.*
kendisiyle asla başedemeyeceğimi, daha mücadeleye başlamadan peşin hüküm ile kabul ettiğim gerçek bir sevimli cadı.*
birkaç gündür beni mesaj manyağı yapan, beni ortaokul günlüğü gibi kullanan yazar kişisidir. ha şikayetçi miyim hayır tabikii.* bir de sanırsam aşık olmaya bir meyillenmiş gördüm onu. nedir anlamadım ama. bana biraz leyla geliyor bu ara. en yakın zamanda öğrenip sözlük ahalisini bilgilendirmeyi bir görev bilirim.
seri artı oy veren melek(im).
hiç muhabbetim olmadığı halde ilginç bir biçim rüyamda gördüğüm yazar. *
hemsom olan yazar. caylaklıga pek bir özeniyomus, benim gibi caylaklıkla populer olmak istiyormus falanmış filanmış, illa caylak olmalıyım diyor, yapma etme diyorum anlamıyor, yalvarıyor gammazla beni de çaylak olayım diye.. *
şirin gözükmek için kullanılan bayan kullanıcı isimlerindendir capcadi diğerleri için (bkz: lolita).
tebrik ederim kendini. nicklerle kişilik bütünleştirme yaptıgına göre, sanırım nickinide tam olarak kendiyle bütünleştigi için almıs. beni bile entry yoluyla cevap verme yoluna sürükledi, zira msj la konusmak mümkün değil, adı üstünde işte, aman nicki üstünde işte.
(#1620470)

ALLAHIN 4. NESILI DERKEN NE DEMEYE CALSITIGINI ACIKLAMASI GEREKEN ALLAHIN YAZARI.. *
radyoda kurdugumuz mezdeke 3'lusunun diger uyesidir. dadlu cadumdur. cana yakinligi, sohbetiyle vazgecilmezlerimden oldu. seviyorum onu.
çok iyi!! anlaştığım yazar.
radyo yayınlarımın geneline katılım gösteren yazar arkadasım. * *
sözlükteki yokluğumda başını taşlardan taşlara vurmuş yazar. her günümüzün beraber geçmesinin bile yetmediği msn de olmayınca bir onun bile anlamının kalmadığı yazar. dünkü zor durumdan beni kurtardığı içinde teşekkürü bir borç bilirim. hep beraber olalım inşallah. allah ayırmasın. *
hoşgeldin *
artık gitmesi gereken kişi.*
siyasetten hakikaten anlayan yazar...