bugün

tatilinizi hiç eden saçma köylülerdir. dedemin bi akrabası var halim abi, işte al dedeni de gel dedi karı kız felan akıyo bura dedi, bende aldım dedemi gittim işte egede bi köy, çok iyi insanlar var kadınlar var, memeli inekler felan bile var süt emiyon memesinden böyle o kadar tatlı ki... muz yedirince muzlu süt akacagını düşünüyom ama inekler muz yemiyo salak olmalılar, ben muz için ölüyom maymun gibi hep muz yiyom muhaha ama peder almıyo pahalıymış, arada manavdan çalıyom. neysem işte burda uyuyom ama köylüler hep bagırıyo huoooop heeey diye uyanıyom, çarşıya yakınız o yüzden galiba, ama insanlar kibar olmalı ve bizim gibi yazlıkçıları düşünmeliler diye düşünüyom, ayran yapıyo burda hayriye teyze var memesi bilem var ama bakmıyom, ayran çok güzel mm ama kebap yok, dedem akşama bi kuzuyu keser yeriz dedi, kore savaşında 300 tane sığırı tek başına kesmiş bekir dedem, halim abi'de bekir dedemin savaşta kurtardıgı koreli bi çocukmuş, müslüman olmuş köye yerleşmiş sonradan ama ben dedemin çocuğu olduğundan şüpheleniyom çünkü kaşları aynı dedem gibi muhaha.
eziklere kapak olmuşlardır.
köyü istila edildiği için isyan eden köylüdür.