bugün

zaten sevgilinin tatil süresi boyunca içten içe kafayı yenilen durumdan sonra üstüne kaymak niteliğinde bir durumdur. giderken gayet olga kıvamında olan sevgili dönüşte rihanna gibi olmuştur lakin vücudunda en ufak bir bikini izi yoktur. "ulan karı üstsüz mü güneşlendin!" hiddetiyle sinirlenmek bu saatten sonra fayda vermez. geçmiş olsundur.
(bkz: sevgilinin türbanlı olduğunu unutmak)
(bkz: haşema) *
askısız bikini üstlerinden bihaber olan sevgili tayfasının korkulu rüyasıdır.
çok kötü bi durum olsa gerek.yaşamak istemezdim.
çıplaklar kampı na mı giti lan bu diye içinizi kemiren bir şüpheye düşmenize vesile olabilecek husus.
efenim. eğer göğüslerde bronzlaşma var ise, büyük ihtimalle üstsüz güneşlenmiştir.
hayırlı olsundur erkek için. tabii sen niye sevgilin ile gitmezsin tatile diye sorulası tiptir ayrıca.
eğer alt kısımda da mayo izi görünmüyorsa ayrılınması gereken sevgilidir.
sevgilinin, kıvrak zekasıyla, "aşkım iz olmasın diye solaryuma da gittim" demesiyle göt gibi, şüphelerle başbaşa kalınacak durumdur.
kız için durum daha vahimdir. tatilden dönen sevgilinin daldaş.k nerde ve kiminle güneşlendiği sorusu beyni yer durur.
- aç bakıcam bikini izine.
+ ne bikini izi coşkuncan? uludağ'dan geliyorum.
- ben anlamam aç bakıcam.
+ al bak ya al bak. allaallaaaa yaaa!
- ohhşşş sarsılarak...
sevgilinin odadan çıkmadığına, hiç yanmadığına delalettir. korkulacak bir şey yok.
hata başta yapılmış ve sevgili tatile arkadaşlarıyla yollanmıştır.
hiç odasından çıkmadığını aklıllara getirir, peki odasında ne yaptı okadar zaman?