bugün

1992' de çıkmış olan ilk albümü yine sensiz ve bu albümden vazgeçemem adlı şarkısıyla ilk kez müzik dinleyicisinin dikkatini çekmiş, 1994 yılında çıkardığı aacayipsin adlı albümü ile hayran kitlesini büyütüp ününü arttırmış, 1997' de ölürüm sana adlı üçüncü albümü ile başarısını perçinlemiş 1972 doğumlu yakışıklı şarkıcı.
geççek
Söz ve müziği Tarkan'a ait olan şarkının düzenlemesi Ozan Çolakoğlu, yapımı Hitt Müzik, mastering'i Amerika Birleşik Devletleri'ndeki Sterling Sound tarafından gerçekleştirildi.[1][2] Tarkan, şarkının fikrinin yayın tarihinden bir yıl kadar önce, pandemi, çevre sorunları gibi etmenler nedeniyle ruh hâlinde kötüleşme yaşanan bir dönemde aklına geldiğini belirtti.
Her yıl kallavi bütçeli bir reklam, iki konserle yıllık harçlığı çıkartılan ünlü.

Ama ben 15 senedir ortalığı sallayan bir müzik icraatını görmedim..
(bkz: geççek dedi geçmedi)
şarkıcı tarkan'ın ismidir.
(bkz: fahrettin cüreklibatur)
Kokainman.
Ne zaman bir çocuk daha yapacağını merak ettiğim.
Bugün Tarkan'ın doğum günü. Kutlu olsun megastar.
Medyamızın şişirip halkın önüne koyduğu şarkucı.
Bülent ersoyla olan düetini dinledikten sonra bülent ablanın ses olarak kendisinden 5 gömlek üstün olduğunu anladığım şarkıcı.

https://youtu.be/PEylnD5YVG8
Türkiye'nin gelmiş gelmiş en büyük pop yıldızı.
Kendisi için çerez parası olan 1.5 milyon tl eşine iş kuruyormuş.

Lan o kadın ayda harcıyordur o parayı.
eşine 1 buçuk milyon TL'lik iş kuruyormuş.

https://www.posta.com.tr/...t&utm_campaign=gundem
Bir murat boz değildir.
Sırf kış güneşi şarkısı için bile sevilebilen sanatçı.
kim ne derse desin bu adamda farklı bir şey var, kendini sevdiriyor, dinletiyor. şahsen çok sevmem pop, dinlemem de ama çevremde dahil tarkan çalsa birden radyoda kapatmayız yani. enteresan.
fethi tevetoğlu gibi ulu bir türkçünün torunu konumundadır.
über star. büyük hayır sever. mükemmel dansçı. pop müziğin efendisi.

tabi sevenine.
görsel
Hiçbir zaman dinlemekten bıkmayacağım sanatçı.kimler gelirse gelsin yerini dolduramamıştır.karmadan sonraki albümlerini ben de beğenmiyorum.90 lı yıllarda çok kaliteli işler yapmıştır.magazinden uzak duran,sadece sanatıyla gündemde olan sanatçı.ahde vefada sanat müziğini harika yorumlamıştır.umarım bir sanat müziği albümü yeniden yapar.
(bkz: tarkan)