bugün

(bkz: dhkpc ihbar hattı)
En az maymun Çarli kadar milli değerimizdir.
Ne ahtapotmuş arkadaş dedirtmiştir.
teröristtir. dhpc ye açıktan destek veriyor ve moderasyon sadece izlemekle yetiniyor. nerede sizin milli değerleriniz. neden bu karıya bu kadar arka çıkılıyor. allah belanızı versin yahu.
Çocukken kabusum olmuş ahtapottur.
bir atatürkçü olarak, sinirleniyorum yine nickli zat ile birlikte silinmesini istediğim provakatör.
haa bu arada atatürkçü dediğin mel mel bakan gibson gibi, yarınlara kaldı gibi, flat head gibi, when ı was a child gibi; en kötü tengir budun gibi, be happy gibi, fyodor paskevich gibi olur.
Hay sikeydim ahtapotunuzu bi bitmediniz aq.
bir kez daha kudurması için buraya bırakıyorum.
(#39140402).
Sinema tarihimizin yüz akidir. Bilgisayar teknolojisinin olmadığı yıllarda bizi kendine hayran bırakmıştır.
lisede permütasyon konusunu yapamayanlara dert olan yazardır.gördüğünüz üzere sınırlı sayıda kelimeyle sınırsız sayıda cümle kuruyor.
lmao
ifşa etmek gibi olmasın arkadaşlarıyla kamp yapan yazar.

görsel
politikayla alakam yok, kendisini de tanımam etmem ama beni bile yormuş yazardır. bu yüzden donuza ekliyorum. kişisel algılamasın.
Tahminimce 1-2 dakika sonra bu entrysini silecek olan terbiyesiz, saygısız yazar kişisi. (bkz: asuregibisurat) gibi saygılı, terbiyeli bir yazara bu ithamlarda bulunmuş.
Ayıp. Kınıyorum.
görsel
görsel
dhkp-c sempatizanı, marksist vahşi teröristin tekidir.
Kapsülü acilen bırakman gerek.
yakinda bunu götürürler
çok sürmez yani.
Haki renkli parkasının cebinde ilelebet limon taşıması muhtemel yazar. Pardon gerilla.
hem kürt hem alevi hem karı. dhpc daimi üyesi.
görsel
Şöyle bir yapıya sahip şahıs. Sanırım o gördüğünüz damar da kopacak ilerde.
dhkp-c sempatizanı olan yazar.
Eski yazarların "kızıl mualla" dedikleri yazar.

Belki de demiyorlardır, ben uyduruyorumdur.

Bilemedim uykuluyum ben.
yine birilerinin damarına basarak istediği tepkiyi almış troll dür. oğlum siz uslanmayacak mısınız bu troll olaylara prim verme konusunda?
(bkz: israf)
(bkz: garip guraba)