bugün

ah tantuni, mersinimizin yegane yemeği, olmasa olmazlardan, ve bu tarikatın içine dahil olmak, ayrı bir şeref.
bu tarikatın mensubu olmakla birlikte, şahsım hakkında yapılan spekülasyonlara aldırış etmemenizi istiyorum.

(bkz: tantuni sevmeyen mersinli)
an itibariyle içinde bulunduğum tarikattır kendileri. tantuniyi seviyoruz, seviliyoruz vs.
Dünyanın en lezzetli tarikatı olsa gerek.
tarikata sonuna kadar bağlıyım. yanında da kara lahana salatası ve biber turşusu. (bkz: öz mersin mezitli hasan usta mezitli / pozcu)
artık benim de müridi olduğum tarikat.

(bkz: çiko nun yeri)
(bkz: hemen geliyor abim)
(bkz: soğansız oluyo dimi)
(bkz: yanında içicek bişi kola fanta şalgam ayran)
(bkz: lavaş kalmamış pideye yapiyim mi abim)
mersin'de kurulmuş bir tarikattır. *
(bkz: 4 kasım 2012 beşiktaş mersin idman yurdu maçı/#17235621) bu pazar ibadetimizi inönü stadında yapacağız.
mersinde olsam katılacağım tarikat.
kışın gelmesiyle ibadetlerin daha rahat gerçekleştirildiği tarikat.

çift lavaş yağlı ossssuuunn.
mersinlidir candır.
(bkz: memoş tantuni)
hala memoş tantuniyi bilmeyen mersinliler var. bu işin gerçekten ustası mehmetcan-cengiz yelkenaç kardeşler.
Büyük bir tarikattır. Milli yemeği çift lavaş tantunidir. Yanında acılı şalgamı farz ederler.
tantuni yemek farzdır. üyesiyizdir.
yapmaktan çok yemeyi seviyorum. yapmayı da biliyorum hani. mersinli olarak bilmemek çok ayıp olurdu. buram buram et kokan bir tarikata benziyor. nasıl da canım çekti şimdi.
kebap tarikatı'nın amcasıoğludur. katılmaktan kendimi almayacağım tarikattır. türkiye'ye gider gitmez zirve yapmayan ölsündür hatta. sözün var el cid, ayıptır. insan tarikat kardeşine verdiği sözü tutmaz mı?
tantuni nin eşsiz dünyasını keşfetmiş olmaktır bu tarikatı yaratan yaşatan. (bkz: olsa da yesek)
(bkz: tantuni olmadan asla)
Shogunda da ayin yapması gereken tarikattır.
mersinli olmanın gerekliliğidir aslında. tantuni yemeyen ya da sevmeyen bir mersinli mersinli midir ki ayrıca?
özlenen çok özlenendir.
laaaaaaaaaaan olsaydı da yiyeydim.
biri bana kargo neyim yapsın. dondursun bi şey yapsın.
edit : bu saatte canımı çektirdiniz amk. nöbetçi tantunici de yok.
bugün fransızları denize dökmemizin şerefine 3 açık yiyeceğim.
somun bifteğe,lavaşa, açık ekmeğe veya yoğurtlu tantuniye doyamayan tarikattır. üyesiyiz efendim.
mersinlilerin olusturdugu bir tarikattir.
Anavatanı mersin olarak bilinip mersinden daha çok eskişehir' de konuşlanmış tarikattır.