bugün

(bkz: hayırsız evlat)
"benim kullarıma olan merhametim ,bir annenin evladına merhametinden daha fazladır" demiştir tanrı.
hiçbir anne evladını ateşe atmaz.
ikincisi hem bana sormadan bu boktan dünyaya göndermesi,hem de hesap sorması.
cehennemde sonsuza kadar yanma diye birsey yok herkes cezasını çektikten sonra cennete girecek annen ateşe atmaz ama ceza verir ya onun gibi birsey.
big bangi yaptıktan 15 milyar yıl sonra benim kiminle yatıp kalktığıma kafa yorması.
''Ben herşeyi bilirim, geleceğide'' ee adama sormazlar mı biliyorsun o zaman neden yaşıyoruz, yarın ne yapacağımı, hatta yıllar sonra ne yapacağımı, ne zaman öleceğimi biliyorsun, neden kader diye bir şey var, beynim errör verdi yemin ediyorum.
Allah tanrı' nın belasını versin.

(#17811606) Seni, beni, tüm insanları, hayvanları, bitkileri, tüm canlı-cansız varlıkları, dünyayı, evreni, galaksiyi ve kainatı yaratan Allah ile kendi aklımızı kıyaslamak; onun dünü, bugünü ve yarını görmesi neden beynine hata verdiriyor ki?
Noldu bi böbregin digerinden dahamı yukarda? Şöyle bi düşünmek lazım, okadar kusursuz yaratılmışsın hala biyerlere çamur atma peşindesiniz. Aç bi bak insan vücudun yapısına, çalışma mekanizmasına sonra yaratanın kusurlarını ara. Tabi bulabilirsen. Ayrıca kuranı kerim diye bir şey var. Orda insanın yaradılış gayesi açıklanmış. irade denen bişe var. iyi yada kötü sen seçersin.