bugün

yaratıcıyı tamamen inkar etmeye götü yemeyen ama dini ritüelleri benimsemeyi kendisine yediremeyen çelişkili kolpa ateist geyiği. madem inanmıyorsun inanmıyorum de "yaa tamam inanmıyorum da şimdi sırat kıldan incedir diyorlar bilmem ki" korkusu da ne oluyor o zaman. şekil kaygılı ateizm şehadetidir bu kanımca.
(bkz: agnostik)
(bkz: gölgelerin gücü adına)
o hissettiğin güç zaten tanrı oluyo, ee neye inanmıyosun sen? sorusuna maruz bırakılması gereken zat-ı çelişki kelamı.
(bkz: müdür bu buna konuş)
inanmıyorum ama varsada beni çarpmasın....Sonuçta bir güç olduğunu söyledim ordan yırtıyım durumudur...
(bkz: kontrolsuz güç güç değildir)
-abi ne bu gömlek buruş kırış?!
-ütüye inanmıyorum ben abi..
-ha ben de ütüye inanmıyorum ama bi güç var.
-...ayrıca;
aramaya inanmıyorum ama bi güç var... *
(bkz: güce inanmıyorum ama bir tanrı var)
ben inanıyorum , yoksa bir şey kaybetmem ama ya varsa! dediğinizde işitebileceğiniz yusuf yusuf sözü.
deprem sonrasi ateistin muhtemel sözleri.
(bkz: düşen uçakta ateist kalmaz)
uydurma sav. (bkz: yok öyle bişi)herhangi bir ateist bunu söylemez zaten. söyleyen de sadece dinlere inanmıyordur.bunu öne süren kişi de nedense birilerine laf sokma amacı güdüyor.kafasında uydurup geliyor,yazıyor...

(bkz: guce inanmiyorum ama bir tanri var)
fikri öne süren kişinin ne dediğinin anlaşılamadığı ''ne diyon lan'' diye serzenişe geçileceği,hepsini tanıyamam edemem deyip te onlar öyle düşünüyor demeyi çok iyi bilen birisinin öne sürdüğü meşhur olma tavırları içine girmiş harbi ''laz'' birisinin ettiği laf.
ekşisözlükten çalınmış bir başlık daha. tamam kabul zaten site olarak bir klon siteyiz, ekşiden alıcaz bazı başlıkları fakat neden kopyala yapıştır şeklinde oluyor bunlar, anlayabilmiş değilim. ayrıca zaten bu kadar polemiğe açık bir konuyu niye buraya kopyalarsın aa güzel kardeşim, yazık değil mi sana?

başlığa gelicek olursak bunu söyleyecek olan ateist zaten atesit değildir, kolpadır, yalandır. ateizmin tanımını öğrenememiş zavallı karizm yapmaya çalışan bireydir. eğer çok ateist olmaya çalışıyorsan gidip öğreneceksin ateizm nedir, ne değildir.
(bkz: güç seninle olsun)
(bkz: isa seni kutsasın)
(bkz: yumurtaya can veren rabbim)
kendi içinde çelişkiye düşmüş insanın sözüdür.
(bkz: kuru fasulye)
star wars izlemiş insan sözüdür. may the force be with you kardeşim denmelidir.
ayrıca agnostiktir sanki bu insan.
aslında allaha inanan ama ateist takılıp dikkat çekmeye çalışan ve allah korkusundan dolayı bunu açık açık söyleyemeyen insanların kıvırttırma şekli...
(bkz: işte o guç tanrı zaten)*
nerden biliyorsun arkadaşım?o güç sana kendini nası hissettirdi,bi yerindemi patladı? dedirten entry..
'he! işte bekle; itecek o güç seni birazdan' kişisidir.