bugün

sözlükte sağ framede çıkan google reklamlarından biridir. bu soruya cevap vereceğini söyleyen sitenin google den medet umması ise abes.
(bkz: once sola sonra saga sonra tekrar sola)
(bkz: alo öbür dünya hatti)
yaradana ulaşma çabasıdır. aslında gayet basittir. insana bir nefes kadar yakındır çünkü.
şah damarını hissederek.
yoksul, perişan bir çocuğun elinden tutup, ona güzel bir yaşam verdikten sonra,
veya, kimsesiz, çaresiz, hasta bir insanın yaşamının son anlarında onun yanında olup, saçlarını, yüzünü okşadıktan sonra...aynaya baktığınızda tanrı'yı görebilirsiniz.
bu entrynin altindaki /msg butonuna basilmasi sonucuyla yanitlanmis olacak sorudur.

+ yok onun bir sagindaki. hah! evet o iste.
(bkz: türkcellle bağlan hayata)
ulaşıpta ne yapacaksın sorusu olarak karşılık alacak sorudur.* *
(bkz: mevlana)
ellerinizi açıp dua etmeye başlamak ona en iyi ulaşım yoludur.Belki sesi kulağınızda değil ama kalbinizde hissedeceğiniz kesindir.
inkisak sûresi: Ey insan! Muhakkak ki sen, Rabbine varmak için (nefsinle) cehd ile cihad edersin. Ve o zaman Allah'a ulaşırsın.

not: bu entrym silindi, tekrar yazıyorum. soru tanrı'ya nasıl ulaşılır? tanrı- allah kavramları temelde aynı, değil mi? evet. kuran'dan bir sûreyi aldığım bu entry'de Allah'a nasıl ulaşılacağı yazıyor. yazmıyor mu?

Peki o zaman, neden bana moderatörlerden 'entry başlığa uymalıdır' mesajı geldi ve entrym silindi? daha nasıl bir tanım bekliyorsunuz?

akşam akşam deli oldum a.q.
(bkz: ATEiST MODERATÖRÜN ALLAH LI ENTRY i SiLMESi)
'toplumda bir süre daha bu fikir çatışması körüklenirse muhtemelen artık ona da dns'leri değiştirerek ulaşmak zorunda kalabiliriz.' düşüncesini aklıma düşürmüş başlıktır.