Oyları en az yüzde 10 arttırım diyerek izmir'den AK Parti Milletvekili aday adaylığını açıkladıkdan sonra, Kordon'da kısa bir gezintiye çıkan (bkz: Tanju Çolak)'a "Burası izmir oyları yüzde 5 bile arttıramazsın" diyen taksiciyi burdan saygıyla selamlıyorum. Taksi Şoförü : (bkz: Metin Karaca)
Burası (bkz: izmir)!

KORDON'DA TAKSiCiYLE iDDiA

Toplantıyı izleyen basın mensuplarını 29 Mart Salı günü halı saha maçına davet eden Tanju Çolak, toplantının ardından 1. Kordon'da kısa bir gezinti yaptı. Gezinti sırasında Ak Partinin oylarını yüzde 10 arttıracağını yine söyleyen Çolak'a, taksi şoförü 45 yaşındaki (bkz: Metin Karaca), "Yüzde 5 bile arttıramazsın burası izmir" dedi. Bunun üzerine Çolak, Karaca ile bıyığını kesmesi konusunda iddiaya girerek, "Seçimlerden sonra seni bulur bıyıklarını ben keserim. Ben verdiğim sözü tutan biriyim" dedi.

haber için;
http://www.hurriyet.com.tr/gundem/17349996.asp
atma ziya denilesi durumdur.
--spoiler--
izmir'e gavur diyenin yolunda gidenlerin sütünden endişe duyarız.türk miilleti
--spoiler--

yorum yapan abimiz gereken cevebı vermiş. taksiciye zaten birşey demeye gerek yok.
sittir ordan denilecek beyanattır, sen kimsin lan izmirde oyları artırırım falan sen ancak boyunun ölçünü alırsın.
"zamanında futbolumla ben bu kentin fakirlerini çok yollara döktüm şimdi yine peşimden gelirler" şeklinde desteklemeye çabaladığı önerme. Neresinden tutsanız dökülüyor kuzum.

Bence RTE sınır sıraya yerleştirsin. Mesela AKP 3 seçimdir 5 milletvekili mi çıkartıyor bir bölgeden, arkadaşın %10 iddiası varsa onu o bölgeden 7. sıraya falan yazsın mesela, bakalım havası alınmış gazoz nasıl oluyormuş.
değil tanju çolak kimi getirirlerse getirsinler, yüzde 10 değil yüzde 1 bile zor arttırırlar.
altına kaç dişli bakınızı veremediğimiz başlık. *
(bkz: şimdi sakin ol ve yavaşça sol elime bak)
"herkese bulgaristan'dan sıfır mercedes" diyebilirse oyları yüzde doksan arttıracaktır.
(bkz: yavas kirarsin)
akp yi sevmem. keza chp mhp diğer hiç bir partiyi de . fakat izmir seçmenini biraz tanıyan biri olarak izmir seçmeninin sürpriz yapmayı seven bir yapıda olduğunu da kabul etmek gerek. geçen referandumda evet diyenler ahalinin üçte birine tekabül etmişti.ha bunun yanı sıra olaya parti boyutundan bakarsak izmirde kemikleşmiş bir chp kitlesi vardır evet seçimden bir kaç ay sonra öleceğini bildikleri başkana da 5 yıllık görevi bilerek veren de bu şehirdedir sırf particilik adına.ha tanju için bakarsak olaya bir cem uzan sürprizi yapar mı bilinmez ama parayı bu seçimlerde kampanya falan diye tüketirse artık teknik traktörlük mersedesçilik falan da pek revaçta işler değil maazallah iflahı kesilebilir.